Каталог товарів
Код 14931
 • Студійний монітор JBL 4306 (JBL4306) 1 шт.

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)

Опис Студійний монітор JBL 4306 (JBL4306) 1 шт.

Двосмуговий студійний монітор JBL 4306.

Відповідно до класифікації компанії JBL, двосмугова колонка JBL Studio Monitor 4306 є молодшою ​​моделлю в серії поличних студійних моніторних спікерів. Проте, акустична система має досить великі габарити і оснащується досить великим 8-дюймовим (200 мм) низькочастотним динаміком, що зазвичай характерно для моделей для підлоги. Низькочастотний випромінювач (вуфер) отримав дифузор білого кольору, виготовлений із чистої целюлози, що дозволяє забезпечити природний бас без будь-якого забарвлення. НЧ-динамік навантажений на два круглі фазоінверторні порти великого діаметра, винесені на фронтальну панель корпусу, завдяки чому JBL Studio Monitor 4306 можна встановлювати ближче до стін приміщення.

Для передачі середніх і високих частот використовується дюймовий компресійний ВЧ/СЧ-драйвер, поміщений у спеціальний рупор із ретельно розрахованою геометрією, який займає верхню частину фасаду колонки. Завдяки такій конструкції гарантуються відмінні дисперсні характеристики АС та точна спрямованість звукових хвиль на слухача. Купольна мембрана драйвера виконана зі сплаву магнію та алюмінію, що дозволяє забезпечити необхідну жорсткість та легкість. Згідно з інформацією JBL, за допомогою такого випромінювача вдається отримати точний, добре опрацьований середній діапазон і чисті ВЧ. Для регулювання рівня високих частот передбачено атенюатор, встановлений у нижній частині фасаду між портами фазоінвертора, який дозволяє налаштувати звучання акустичної системи відповідно до особливостей кімнати для прослуховування.

Дана акустична система має широкий частотний діапазон з верхнім кордоном в 40 кГц, що важливо при прослуховуванні сучасних аудиформатів високої роздільної здатності. Продумана топологія схем кросовера забезпечує узгоджене звучання випромінювачів, а для підключення кабелю використовуються дві високоякісні гвинтові клеми.

Модель має жорсткий, акустично інертний корпус, посилений внутрішніми розпірками. Лицьова панель корпусу має автентичний синій колір, а боковини виконані натуральним горіховим шпоном. Завдяки класичному фірмовому дизайну та елегантному оздобленню JBL Studio Monitor 4306 гармонійно поєднується з будь-якими інтер'єрами.

Характеристики:

 • Тип: Студійний монітор
 • Діапазон відтворюваних частот: 50 Гц – 40 кГц (@-6дБ)
 • Чутливість (2.83 В/1 метр): 89 дБ
 • Номінальний повний опір: 6 Ом
 • Частота розділу кросовера: 3,2 кГц
 • СЧ динамік: 25-мм компресійний драйвер з куполом з алюмінієво-магнієвого сплаву
 • НЧ динамік: 200-мм вуфер із дифузором із чистої целюлози
 • Управління: Високочастотний атенюатор
 • Рекомендована потужність підсилювача: 150 Вт RMS
 • Оздоблення: Натуральний шпон дерева горіха, сині ґрати
 • Габарити (В*Ш*Г): 460 x 278 x 300 мм
 • Вага: 12 кг

Характеристики Студійний монітор JBL 4306 (JBL4306) 1 шт.

Відгуки Студійний монітор JBL 4306 (JBL4306) 1 шт.

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено