Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 11463
 • Навушники Kinera Idun White

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Змінний кабель
  Саундмаг рекомендує
  Якість вище за ціну
  Надійна фіксація
 •  
   
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Якість вища ніж у конкурентів. Ми таке любимо, і Ви також

 • Навушники надійно фіксуються у вусі, що актуально підчас занять спортом, на сцені чи непосідам

Внутрішньоканальні навушники. Модель має гібридний склад драйверів, що включає пару арматурних випромінювачів та один динамічний драйвер. Очевидно, що в цьому тріо балансні арматурники ведуть партії на середніх та високих частотах, а динамік виступає за басами. Також очевидно, що команду бренду Kinera відвідало натхнення, і вони стали давати своїм девайсам нелюдські, але імена. Почалося все з «Насіння» – Seed, далі вже пішло-поїхало. Раніше 3-драйверник кінерівців звався просто «Аш-три». І, ось тобі раз, зустрічайте "Ідун" (у міфах вікінгів Idun - богиня вічної юності). Що ж такого свіжого та зухвалого в моделі «Кінера Ідун», яка утримується виробником у ціновій ніші до 150 доларів. До речі, у навушників H3 зухвалості, тобто яскравості було через край. Зовнішність навушників – яскрава однозначно. У перший ваш прихід з Kinera Idun у вухах усі подумають, що ви потрапили на роботу прямо з нічної рольової гри (все нормально – щось із життя ельфів). Форма акрилового корпусу навушників – сім разів обдуманий ergo-стайл, особливо доречний «горбок», який виключає провертання навушника у вушній раковині. Загалом западини та опуклості навушників настільки впевнено знаходять своїх антиподів у вусі людини, що так і просять визначити їх у категорію «напівкастомні». Підсумок примірки тішить – і зі зручністю, і зі звукоізоляцією у «Ідун» все чудово. Власники бренду «Кінера» – китайська компанія Yutai Electronics – від моделі до моделі показують, що на ринку навушників вони ще не починали грати по-серйозному. Що, маючи власне виробництво комплектуючих, можна йти на експерименти та нескінченно удосконалювати продукт. І, як у випадку з Kinera Idun, тримати ціну на доброму передінфарктному (від фінансової доступності!) для дуже широкого співтовариства аудіофілів.

Що стосується звуку, то виражена V-образність кривої АЧХ, властива моделі H3, Kinera Idun значною мірою згладжена. Можна говорити про майже нейтральну подачу, хоча в області ВЧ у богині «Ідун» проскакують колкі моменти, але не такі критичні, щоб на них варто було б загострювати увагу. У формулі 1DD + 2BA відсутні слабкі доданки: динаміка цілком гідно виконує басові партії, а дві «арматури» забезпечують проникливу «середину» і насичують простір безліччю добре опрацьованих деталей. Баланс між одним DD та парою BA навушники тримають досить непогано.

У коробці ви виявите міцний алюмінієвий кейс, 8 пар змінних силіконових амбушюр, а також кабель - чудова м'яка «кіска», в якій, якщо розплести, виявиться 8 посріблених мідних жил.

Характеристики

Відгуки Kinera Idun White

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено