Працюємо під час блекауту. Можливі затримки в роботі через відключення світла і тривоги
Каталог товарів
Код 13922
Особливості
  • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

  • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

  • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

  • Якість вища ніж у конкурентів. Ми таке любимо, і Ви також

Knowledge Zenith EDX – молодша модель нової лінійки ( "X") навушників від KZ. Відрізняється насиченим басовитим звучанням, приємним дизайном і зручністю експлуатації. Комплектуються тим же динамічним драйвером, що і старші моделі KZ ZAX і ZSX.

В ролі матеріалу виготовлення корпусів виступив практичний глянсовий пластик приємного молочного відтінку. Варто відзначити, що на відміну від старших багатодрайверних побратимів, чаші КЗ EDX мають менші габарити, що позитивно вплинуло на зручність носіння IEM-ів. Крім того, підібрані габарити (+ звуководи правильної довжини) сприяють хорошим шумоізоляційним властивостями навушників. Що стосується застосовуваного знімного кабелю, то тут ситуація досить передбачувана: пристрій поставляється зі звичним КЗ-шним плетеним дротом, оснащеним 2-пін коннекторами і L-подібним штекером.

Knowledge Zenith EDX – класичні динамічні навушники (DD 10-мм), які отримали не менш класичний для бюджетних моделей V-подібний звуковий почерк. Перш за все, мова йде про відчутно акцентовані низькі частоти, які відіграються щільно, об'ємно і енергійно, а також дещо підняті ВЧ, які відтворюються дзвінко, детально і рухливо. Середні частоти (в свою чергу) можуть похвалитися розбірливістю, мелодійністю і природним тембральним забарвленням – з компромісними характеристиками середніх частот бюджетних навушників популярних брендів EDX не мають нічого спільного.

Характеристики

Відгуки Knowledge Zenith EDX White Mic

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено