Каталог товарів
Код 15730
  • Безпровідні навушники Knowledge Zenith SKS TWS Black

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  •  
     
  • 2 442 грн 2 775 грн
  • Можна послухати наживо в Києві, Дніпрі та Одесі
Тест мікрофона New

Ми підготували для Вас тест мікрофона пристрою. Це точно допоможе Вам зробити правильний вибір.

В приміщенні

Тест мікрофону в приміщенні

На вулиці

Тест мікрофону на вулиці

Опис Безпровідні навушники Knowledge Zenith SKS TWS Black

Knowledge Zenith SKS TWS – гібридні (1DD + 1BA) TWS-навушники від китайського виробника автоелектроніки, відомого своїми якісними, але недорогими продуктами. Вибрані IEM-и порадують користувача ефективним поєднанням виразної зовнішності, продуманої ергономіки та хорошого звучання. Підтримують кодеки AAC і aptX.

KZ SKS TWS презентовані в стильному, проте лаконічному дизайні, перш за все заснованому на особливому відтінку виконання корпусів, – ніжної блакиті. Самі корпуси виготовлені з приємного на дотик глянсового пластика, використовуваного як для чаші, так і для фейсплейта. До слова, на фейсплейт нанесено акуратний напис "Restart", який і натякає на неминучість нового естетичного експірієнсу. Варто відзначити і квазікастомне оформлення корпусів IEM-ів, що позитивно впливає на їх шумоізоляційні властивості, а також комфорт і надійність посадки. Що ж стосується зарядного футляра, то даний виконаний вже з менш ефектного, але більш практичного матового пластика, він має достатньо місця всередині для встановлення сторонніх амбушур, оснащений діодом стану заряду (всередині кейсу), заряджається актуальним type-C портом (кабель в комплекті).

Knowledge Zenith SKS є вдосконаленою версією досить спірних Z1, яким явно бракувало часу автономної роботи і підтримки актуального кодека aptX. У новій моделі ситуація куди більш сприятлива: значення автономності (самих навушників) зросло до 3-х годин, додана підтримка кодека aptX, версія Блютуз-чіпа "виросла" до 5.2. Порадував і потенціал зарядного футляра, енергоресурсу якого (400 мА) вистачить ще на 7 повних робочих сеансів вкладишів. Важливо згадати і про схему управління функціоналом, представлену відносно чутливими сенсорами, які розуміють тільки тапи. У числі команд, які розпізнаються, особливий інтерес викликає потрійний дотик, який активує режим High-Performance Mode, який зменшує затримки під час мобільного геймінгу або перегляду відео.

В даних навушниках встановлено по два драйвери на канал: одному 10-мм динаміку і одному арматурному твітеру з секретним маркуванням "30019". Примітно, що поява драйвера з врівноваженим якорем (арматурного) сприяє кращому контролю високих частот, а також ефекту приросту детальності на середині. Сама середина звучить об'ємно, мелодійно і розбірливо, тоді як баси відтворюються щільно, тілесно і інформативно, попутно радуючи своїми швидкісними характеристиками та виправданою кількістю в загальній тональної масі. Завершує розповідь про аудіопотенціал девайса його цілком непогана стереопанорама, яка радує нормальним розподілом окремих інструментів при відсутності ефекту скутості сценічного простору.

Характеристики Безпровідні навушники Knowledge Zenith SKS TWS Black

Відгуки Безпровідні навушники Knowledge Zenith SKS TWS Black

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено