Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 11510
 • Навушники Knowledge Zenith ZSN Pro Black Mic

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Змінний кабель
  Саундмаг рекомендує
  Якість вище за ціну
  2 випромінювача в чаші
 •  
   
 • Немає в наявності
 • Докладний огляд  « Обзор KZ ZSN Pro. Как ZSN, только нет »
  Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Якість вища ніж у конкурентів. Ми таке любимо, і Ви також

 • 2 випромінювача в кожній чаші дозволяє розділити нижній і середній діапазони від верхнього для більш якіского звуковідтворення

Knowledge Zenith ZSN Pro Mic – бюджетні гібридні IEM-и з приємним дизайном, добротною збіркою та насиченим звуком. Оптимальний варіант заміни недорогих вакуумних навушників популярних брендів. Незважаючи на загальну з KZ ZSN концепцію дизайну, без змін все ж таки не обійшлося. Насамперед, варто відзначити зникнення з поверхні металевих фейсплейтів двох болтиків, а також зміну їх (фейсплейтів) візерунка. Що стосується самих звукових камер (чаш), то тут все залишилося тим самим: використовуються напівпрозорий пластик та довгасті металеві звуководи. До речі, кабель теж застосовується ідентичний: плетений профіль, фірмові 2-пін конектори, сформовані завушини, L-подібний гумовий аудіоджек. Примітно, що кабелі з вилковими конекторами від інших виробників можуть не підійти – треба приміряти.

KZ ZSN відрізняються досить збалансованим звучанням, як правило, не характерним для недорогих гібридних навушників, тоді як ZSN Pro отримали більш звичний звуковий тюнінг, в основі якого лежить V-подібна АЧХ. А це означає, що композиції, що відтворюються, зазвучать енергійніше і експресивніше, що швидше за все буде позитивно оцінено масовим слухачем. На окрему увагу заслуговує бас, який відігрується цього разу зі збільшеним панчем і обсягом, що для прослуховування електронної та поп-музики кращий варіант. Високі частоти (порівняно з класичною ZSN) подаються більш дзвінко і іскристо, що також натякає на схильність Прошки до кооперації з популярною музикою.

Все по-класиці: маленький картонний бокс, всередині якого перебувають самі навушники, "вмонтовані" в нехитре картонне ложе, набір посередніх амбушюрів, а також фірмовий небалансний кабель.

Характеристики

Відгуки Knowledge Zenith ZSN Pro Black Mic

96% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено