Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 13525
 • Навушники Noble Audio Falcon 2 White

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Саундмаг рекомендує
  Фірмовий застосунок
  Захист від вологи
  SBC, AAC та aptX кодеки
 •  
   
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Особливості
 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Фірмовий застосунок для більшого комфорту та максимального розкриття можливостей навушників

 • Пристрій забезпечений захистом від вологи

 • SBC, AAC та aptX кодеки забезпечують менш зжатий та більш якісний бездротовий звук

Noble Audio Falcon TWS – бездротові навушники від відомого виробника аудіофільської аудіоелектроніки. Вибрана модель, крім якісного звучання, пропонує цільовій аудиторії стриманий дизайн, вдалу ергономіку, а також зразкові показники автономності. Tuned by John Moulton.

У ролі матеріалу виготовлення обтічних корпусів універсального компонування виступив приємний на дотик матовий пластик, пофарбований у нейтральний відтінок. Варто відзначити, що завдяки гладкій поверхні чаш у поєднанні з їх помірними габаритами, навушники досить зручно розташовуються в слухових каналах, не намагаючись випасти звідти. Разом з тим, модель має подовжені звуководи, що забезпечують належну пасивну шумоізоляцію. Слід згадати про спеціальне покриття чаш, що гарантує захист від вологи за стандартом IPX7, що дозволяє дещо розширити сценарії використання IEM-ів. Схема управління аудіо та викликами представлена ​​механічними клавішами; роз'єм для заряджання – USB type-C.

Noble Audio Falcon TWS оснащено актуальним DSP-процесором Qualcomm QCC3020, що працює за стандартом Bluetooth v.5.2. Примітно, що набір кодеків, що підтримуються, не обмежується стандартними SBC і AAC - підтримується і більш затребуваний і працездатний aptX. Це дозволяє прослуховувати музику, записану в Hi-Res, без істотної втрати інформативності, а також переглядати відео з куди меншими затримками. На окрему увагу заслуговують вражаючі досягнення Falcon 2 щодо автономності: від повного заряду бортових акумуляторів вони здатні пропрацювати аж до 10 годин, тоді як запасів зарядного кейсу вистачить ще на 3-4 робочих сеанси.

Всередині акустичних порожнин Noble Audio Falcon 2 розміщено по одному динамічному випромінювачу з двошаровою карбоновою мембраною, що отримав універсальний звуковий тюнінг з легкою претензією на аудіофільський початок. Насамперед, йдеться про помірно V-подібний частотний спектр, досягнутий шляхом акуратного акцентування баса і ВЧ. Сам бас відтворюється щільно, розбірливо та енергійно, попутно демонструючи непогані швидкісні характеристики; середні частоти звучать чисто, інформативно і музично, тоді як верхи відіграються дзвінко, детально та експресивно, практично не виявляючи надмірної різкості та неприємних призвуків. Більше того, навушники не підвели і щодо характеристик стереопанорами, яка сприймається просторо і структуровано.

Характеристики

Відгуки Noble Audio Falcon 2 White

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено