Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 14385
  • Навушники Noble Audio FoKus Pro Black

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • Звук налаштовується
    SBC, AAC та aptX кодеки
  • Немає в наявності
  • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Тест мікрофона New

Ми підготували для Вас тест мікрофона пристрою. Це точно допоможе Вам зробити правильний вибір.

В приміщенні

Тест мікрофону в приміщенні

На вулиці

Тест мікрофону на вулиці

Особливості
  • Ви маєте можливість настроїти звук під свої вподобання

  • SBC, AAC та aptX кодеки забезпечують менш зжатий та більш якісний бездротовий звук

Noble Audio FoKus Pro – аудіофільскі TWS-навушники, виконані в ергономічному дизайні. Мають 3-х драйверну конфігурацію випромінювачів. Відрізняються якісним звучанням, виразною зовнішністю та зразковою автономністю. Станом на кінець 2021 року є флагманом TWS-лінійки від Noble Audio.

Корпуси навушників виконані з глянсового пластика, тоді як зарядний кейс – із шліфованого алюмінію. Варто відзначити наявність оригінальних фейсплейтів з 3-D малюнком, завдяки яким IEM-и не тільки чудово звучать, але і своїм виглядом викликають ВАУ-ефект у оточуючих. На окрему увагу заслуговує квазікастомна компоновка чаш, доповнена їх виправданими габаритами і безкомпроміснрю обтічністю контурів, що в комплексі забезпечує неабиякий комфорт експлуатації девайса при збереженні належної пасивної шумоізоляції. Що стосується зовнішності зарядного футляра, то тут спостерігається суто Ноублівская картина: даний забарвлений в чорний і синій відтінки, кришка не люфтить, навушники всередині тримаються міцно. До слова, кейс має власні індикатори рівня заряду, що вельми зручно.

Noble Audio FoKus Pro оснащені актуальним модулем Bluetooth v.5.2 (чіп Qualcomm QCC3040) з підтримкою кодеків SBC, AAC, aptX і aptX Adaptive. Особливий інтерес викликає саме останній: завдяки реалізації даного протоколу, Hi-Res аудіо піддається меншій компресії, тоді як затримки при перегляді відео або в іграх зведені до мінімуму. Важливо також згадати про взірцеві показники автономної роботи: від повного заряду власних акумуляторів навушники працюють близько 7.5 годин (50% гучності), тоді як заряду кейса вистачить ще на ~9 робочих сеансів TWS-ів. Примітно, що Фокуси Про підтримують і швидку зарядку: 15 хв живлення від електромережі забезпечує 70 хв аудіо. Сам футляр відновлює свій енергоресурс за допомогою USB type-C, що цілком очікувано.

Усередині кожного навушника трудиться тріо випромінювачів, в складі якого один 8.2-мм кастомний динамік та два арматурних драйвера виробництва Knowles. Завдяки встановленню якісних випромінювачів, доповнених їх професійним тюнінгом by John Moulton (Wizard), NA FoKus Pro демонструють аудіофільске звучання, яке своїми характеристиками наближається вже до дротових моделей високого рівня. В цілому, навушники порадують слухача правильним співвідношенням частот, високою роздільною здатністю по всьому діапазону, благородними музичними тембрами і просторою стереопанорамою з коректно організованим звуковим простором. Більш того, обрані IEM-и комфортні для слухового сприйняття, вони не надто басовиті та не різкі. Завершує розповідь про аудіопотенціал девайса опція фірмового додатка Noble FoKus, за допомогою якого можна оптимізувати звучання, виходячи з особистих смаків.

Характеристики

Відгуки Noble Audio FoKus Pro Black

90% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено