Каталог товарів
Код 13304
 • Навушники Queen of Audio Vesper Galaxy Grey

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Змінний кабель
  Саундмаг рекомендує
  Надійна фіксація
  2 випромінювача в чаші
 •  
   
   
 • Можна послухати наживо в Києві, Дніпрі та Одесі
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Навушники надійно фіксуються у вусі, що актуально підчас занять спортом, на сцені чи непосідам

 • 2 випромінювача в кожній чаші дозволяє розділити нижній і середній діапазони від верхнього для більш якіского звуковідтворення

Опис Навушники Queen of Audio Vesper Galaxy Grey

Queen of Audio Vesper Jade Green – гібридні IEM зі збалансованими характеристиками. Комплектуються арматурними випромінювачами Knowles. Оптимальне співвідношення "ціна/якість". Корпуси навушників виконані з тактильно приємного глянсового пластику, забарвленого нетривіальним відтінком. Варто відзначити наявність ефектних фейсплейтів, що надають зовнішності девайсу особливого шарму. До переваг продукту справедливо віднести і помірні габарити чаш, завдяки яким навушники зручно слухати протягом багато часу. Більше того, комфорту носіння сприяють м'які завушини, які практично не відчуваються, хоча зі своїм завданням справляються належним чином. Що ж до самого знімного кабелю, то тут ситуація дуже сприятлива, адже даний виготовлений з плетених мідних провідників, "одягнених" у зразково м'яку ізоляцію; застосовувані конектори – вилкового типу (2-пін); вибраний аудіоджек – 3.5-мм металевий.

У кожній із чаш поміщено по одному динамічному вуферу та одному арматурному твітеру, що дозволило зберегти оптимальні габарити звукових модулів. У плані ж безпосередньо звучання Queen of Audio Vesper Jade порадують слухача збалансованою притемненою подачею, що поєднує щільний, інформативний і гуркіт бас; чисту, вагому та гранично музичну середину, а також дзвінкі, детальні та співучі ВЧ, що заслуга фірмового арматурного драйвера виробництва "Ноулз". Завершує розповідь про аудіопотенціал навушників їх простора стереопанорама, що читається, придатна для прослуховування і популярної, і академічної музики.

Крім самих навушників та кабелю, симпатична картонна упаковка вмістила багатий набір запасних амбушюр та напрочуд якісний, але водночас і практичний, чохол на блискавці, виконаний із шкірзама.

Характеристики Навушники Queen of Audio Vesper Galaxy Grey

Відгуки Навушники Queen of Audio Vesper Galaxy Grey

80% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено