Працюємо під час блекауту. Можливі затримки в роботі через відключення світла і тривоги
Каталог товарів
Код 9070
  • Shanling M0 Titan

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  •  
     
  • Можна послухати наживо в Дніпрі
Опис

Shanling M0 Titan

Аудіоплеєр від китайської компанії «Шанлінг», що виробляє Hi-Fi звук найвищого гатунку.

Перший погляд на цю алюмінієву коробочку зі скляним віконцем 1,54 дюйма по діагоналі не викликає у плеєра довіри.

Серйозний апарат від крутої мануфактури повинен відтягувати та гріти долоню, бути радикально чорного кольору, продаватися у коробці розміром з бокс від невеликого ЕЛТ-телевізора. Так, не забути про ореол таємничості, підкріплену повною відсутністю інформації про девайс, неоднозначно читаний логотип на корпусі - і все!

А це різнокольорове диво – Shanling M0 – зовсім не таке. Чого від нього чекати? Монофункціональність простенького аудіотранспорту з пам'яттю на одну-дві пісні в ЕмПеТри?

Варто зазирнути всередину плеєра (ну, хоча б у лист специфікацій), як думка про Shanling M0 різко змінюється. Це не просто виріб, який виграв на конкурсі шульгів-китайців.

Підкованість девайсу не залишає компромісів для поганого чи навіть середнього звучання. У кволий «тілець» цапочіп ES9218P, що бере 32-бітові PCMи до 384 ГГц і DSD128; підсилювальний каскад, що видає 80 мВт при 32-омному навантаженні. Маючи імпеданс 0,16 Ома, плеєр не вимагає багато від джерела. Щодо місця для зберігання улюблених мелодій, вибирайте та ставте microSD карту, яка відповідає вашим запитам (максимум – 512 Гб).

Мало того, що M-нульовий є самодостатнім апаратом, що тонко відчуває Hi-Fi нюанси, так як зовнішній пристрій він ще й надає послуги цифро-аналогового перетворення. Для створення високопродуктивних зв'язок на борту Shanling M0 є порт USB типу C. Можна легко зв'язатися з андромаками, які дуже великі та розумні, але в плані високого звуку – грубі та неотесані.

Хоча кого зараз здивуєш юсбішною С-шкою? Всі кричать «Геть дроти!» Геть так геть, Bluetooth 4.1 вам на допомогу, що летить на крилах кодеків LDAC і aptX.

А як довго слухати бажаєте? Особисто M-нульового вистачить на 15 (п'ятнадцять!) годин задоволення ваших вух солодкими звуками. Як то кажуть, господар двічі прокидався, а плеєр усе грав та грав.

Маленький плеєр може стати різнокольоровим магічним камінчиком, який виконує велику мрію. Мрія слухати хорошу музику в оригінальній якості за визначенням є Великою, адже правда?

Shanling M0 як технічна інновація безумовно щось змінює у технооболонці цього світу. До прем'єри M-нульового, маючи скромний бюджет, ви і голову підняти не сміли, щоб звернути свій погляд до вершин «цифри». Все змінила революція, тобто оголошення про старт продажів музичного вундеркінда M0.

Вам залишається лише купити плеєр і вигадати йому няшне імечко. Опційно пропонуємо на вибір: квадратний Мнулевич, Мнуляшик або Мнуляшечка, Зерромулік або Зерромуля. Якщо хочете складніше - Ізя (від Easy) DSD-Лукач Орешкович. З урахуванням аудіовідмовленості в результаті занурення у звук плеєра – Музичний Обнулик Реальності (M0 Reality).

Так, клацати хайрези як горішки аж до DSD128-го, а 64-й так і зовсім як рідного (нативно), це Shanling M0 чудово вміє. І в цьому «прекрасно» полягає сила басового діапазону, душевність серединного та колка легкість ВЧ.

Характеристики

Відгуки Shanling M0 Titan

Аксесуари

Soundmag
Налаштування збережено