Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 10870
Особливості
  • Сучасні LDAC и aptX HD кодеки забезпечують мінімальні втрати якості звуку при бездротовому підключенні

  • Підтримка сучасних стримінг сервісів це надзчичайно зручно, по одному кліку Ви отримуєте доступ до мільйонів композицій у високій якості

  • Балансна схема підсилення технічно досконаліша, що дозволяє розкрити весь потенціал навушників та пристрою

  • Передавайте Ваш аудіоконтент по Bluetooth на проводні колонки через цей пристрій, чи пікдлючіть його як приймач до провіднії навушників, пердаючи музику з телефону

Shanling M2X Black – аудіофільський портативний плеєр з багатим функціоналом та насиченим звучанням. На відміну від моделей-попередниць, пристрій вже має сенсорний екран. У ролі основного матеріалу виготовлення корпусу програвача (крім задньої скляної панелі) виступив шліфований алюміній, пофарбований у благородний темний відтінок. Варто відзначити обтічні контури конструкції девайса, що сприятливо впливають на зручність його експлуатації. Порадував і вже згаданий сенсорний дисплей з діагоналлю 3.2", який отримав прийнятну роздільну здатність, нормальний запас яскравості та бажані кути огляду. Примітно, що тачскрін прикритий загартованим склом із ефектом 2.5D, що надає плеєру більш ефектної зовнішності. Схема управління функціоналом (крім сенсорного екрану) представлена ​​механічними клавішами, доповненими фірмовим колесом регулювання гучності, оснащеним енкодером. Набір інтерфейсів підключення (у свою чергу) об'єднав порт USB type-C (заповнення заряду, USB-ЦАП), а також 2.5-мм балансний та 3.5-мм навушникові джеки. До речі, несиметричний роз'єм поєднаний із лінійним виходом. На окрему увагу заслуговує перелік підтримуваних пристроєм бездротових сервісів, серед яких модуль WiFi (AirPlar, DNLA, Tidal) та двосторонній протокол Bluetooth (v.4.2; aptX/LDAC/AAC). Щодо часу автономної роботи M2X, то тут виробник знову заслужив похвал, адже його виріб здатний транслювати аудіо аж до 10 годин із задіяним single-ended виходом та до 7 годин – при активному балансі.

За прийом та перетворення цифрового сигналу відповідає популярний аудіофільський ЦАП AK4490, який підтримує декодування PCM-файлів з частотою дискретизації ≤32 біт/384 кГц, а також читання DSD з роздільною здатністю ≤256. Підсилювальний тракт представлений чіпом TI OPA1612 (LPF) та двома операційниками ADI AD8397, що забезпечують впевнений показник сумарної потужності, що становить 106 мВт на 32-ом навантаження для 3.5-мм виходу і 120 мВт – для балансного. Крім того, порадувало і наявність якісних конденсаторів від Панасонік, які відповідають за стабільне функціонування електроживлення. Щодо самого звукового почерку Shanling M2X спостерігається така ситуація: бас, будучи акуратно акцентованим, подається масивно, розбірливо та енергійно; СЧ відігруються разом, тілесно та мелодійно, тоді як верхи звучать дзвінко, детально та музично, демонструючи досить помірний кількісний склад (на тлі інших DAP-ів від Шанлінг). Уявна сцена (у свою чергу) відзначилася нормальним обсягом, а також очікуваним калібруванням віртуального простору. На завершення слід згадати і про програмний ресурс кастомізації звучання, представлений двома режимами посилення та графічним еквалайзером.

Крім головної складової, в барвистому інформаційному впакуванні покупець виявить лише USB type-C кабель, "одягнений" у матер'яне обплетення.

Характеристики

Відгуки Shanling M2X Portable Music Player Black

93% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено