Каталог товарів
Код 12330
Особливості
  • Сучасні LDAC и aptX HD кодеки забезпечують мінімальні втрати якості звуку при бездротовому підключенні

  • Підтримка сучасних стримінг сервісів це надзчичайно зручно, по одному кліку Ви отримуєте доступ до мільйонів композицій у високій якості

  • Балансна схема підсилення технічно досконаліша, що дозволяє розкрити весь потенціал навушників та пристрою

  • Android система дозволяє встановлювати різні застосунки задля розширення можливостей пристрою

Опис Hi-Fi Плеєр Shanling M6 Pro Titanium

Shanling M6 Pro – портативний програвач аудіофільского класу. Оснащується парою новітніх ЦАПів виробництва Asahi Kasei. Має триступеневе регулювання рівня посилення. Крім того, продукт відзначився чудовою збіркою, фірмовим лаконічним дизайном і багатим функціоналом. Шасі пристрою, як і у більшості побратимів за ціновою категорією, виконано з високоякісного шліфованого алюмінію, тоді як фронтальна і тильна панелі – із загартованого скла. Примітно, що для тильної сторони виробник вибрав матове скло, що досить рідко зустрічається в сучасній індустрії портативного Hi-Fi. Схема управління "зовнішнім" функціоналом представлена ​​фірмовим колесом-клавішею гучності з поперечними насічками, доповненим звичними кнопками навігації по треках. Основне ж спілкування з плеєром здійснюється за допомогою 4.7" сенсорного дисплея з роздільною здатністю 720P, належними кутами огляду і достатнім запасом яскравості. Набір інтерфейсів підключення (в свою чергу) об'єднав три навушникові роз'єми (3.5, 2.5 і 4.4 мм), а також порт USB type-C, який знадобиться в першу чергу для підзарядки акумулятора і підключення до ПК в ролі USB-ЦАП.

Shanling M6 Pro оснащений бездротовими інтерфейсами WiFi і Bluetooth, які працюють в "обидві сторони". У числі підтримуваних кодеків SBC, AAC, LDAC, AptX, AptX HD і новомодний HWA. Як завжди, протоколи AptX, AptX HD і HWA працюють тільки на передачу. Більш вагомий інтерес представляє цифро-аналоговий перетворюваний ланцюг, представлений ​​тандемом флагманських ЦАПів AK4497EQ, які підтримують семплювання більшості цифрових форматів, в тому числі і DSD256. Більш того, AK4497EQ, на відміну від чіпів колишніх поколінь, може похвалитись приростом обчислювальних можливостей, що сприятливо впливає на загальну інформативність і технічність звучання. Підсилювальний тракт (в свою чергу) побудований на сітці операційників OPA1622, ADA4610-2 і BUF634, які забезпечують повністю балансний сценарій роботи. До слова, значення сумарно видаваної потужності дорівнює 200 мВт (32 Ом) для 3,5-мм виходу і 600 мВт – для балансу. Що стосується часу автономної роботи, то тут ситуація складається не менш сприятливо, адже від повного заряду батареї на 4000 мАч плеєр живе аж до 13-ти години (режим одиничного ЦАПа).

Інженери Shanling не стали відходити від традицій звукового тюнінгу з акцентом на музичній складовій і на прикладі M6 Pro. Це означає, що шанувальникам холодно-аналітичного референсу девайс може не підійти, тоді як аудіофіли-меломани неодмінно оцінять перевірений часом благородний звук з легким ухилом в теплоту. Бас, будучи підкресленим за рахунок акуратного форсування маси, відтворюється щільно, рельєфно і енергійно, радуючи при цьому хорошими текстурованістю та швидкістю; середні частоти, яким властиво ефектне балансування між мікро і макроконтрастами, відіграються чисто, насичено і емоційно, тоді як ВЧ надихають дзвінкістю, багатством обертонів, протяжністю і експресією. До слова, верхи не засмутять надлишковою різкістю, тому власникам світлих IEM-ів особливо переживати не варто. Завершує розповідь про аудіопотенціал програвача його простора та чітко структурована стереопанорама, яка вміє відтворювати різні моделі побудови сценічного простору.

Характеристики Hi-Fi Плеєр Shanling M6 Pro Titanium

Відгуки Hi-Fi Плеєр Shanling M6 Pro Titanium

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено