Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 14585

Опис Навушники Shanling Myryad Music1 Black

Shanling Myryad Music 1 – внутрішньоканальні динамічні навушники середнебюджетного позиціонування. Відрізняються збалансованим музичним звучанням, стильним дизайном і хорошою комплектацією. Є успішним результатом співпраці компаній Shanling і Myryad.

Корпуси навушників, виконані з глянсового пластика, пофарбованого в ефектний "лакований" чорний. Якість виготовлення – практично ідеальна: стик фейсплейта та чаші ледь помітний. Крім того, вкладиші мають обтічні обриси та оформлені в квазікастомному форм-факторі, що сприяє зручності посадки та належним шумоізоляційним властивостями. Примітно і те, що IEM-и мають помірні габарити, завдяки чому вони підійдуть більшості слухачів. Що стосується комплектного кабелю, то тут ситуація наступна: профіль виготовлений з посріблених жив, одягнених у відносно м'яку силіконову ізоляцію; тип конекторів – 2-пін (стандарт QDC); аудіоджек – 3.5-мм, J-подібний. В наявності і 3-х клавішний гарнітурний модуль.

Усередині кожного навушника поміщений сучасний 9-мм динамік, який отримав досить цікавий звуковий тюнінг, орієнтований на максимальне розкриття музичного потенціалу композицій. Перш за все, мова йде збалансовану подачу з теплими фактурними тембрами, затишною камерною стереокартиною та цікавим співвідношенням частот, які органічно доповнюють одна одну. На окрему увагу заслуговує чиста, мелодійна середина, якій під силу закохати в звук девайса з перших хвилин прослуховування. Проте, незважаючи на загальну евфонічность своєї тональної гами, Shanling Myryad Music 1 не підведуть аудиторію і стосовно роздільної здатності та окресленості звукових образів, що дозволить вловити досить акустичної інформації трансльованого треку.

Корпуси навушників "оснащені" спеціальною запатентованою технологією Biomaster antimicrobial, покликаною протистояти появі та розмноженню бактерій, які можуть чинити негативний вплив на здоров'я вушної раковини та слухової порожнини.

Характеристики Навушники Shanling Myryad Music1 Black

Відгуки Навушники Shanling Myryad Music1 Black

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено