Каталог товарів
Код 12211
Особливості
  • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

  • Сучасні LDAC и aptX HD кодеки забезпечують мінімальні втрати якості звуку при бездротовому підключенні

  • Економте час керуючи швидкістью відтворення Ваших аудіокниг

  • Передавайте Ваш аудіоконтент по Bluetooth на проводні колонки через цей пристрій, чи пікдлючіть його як приймач до провіднії навушників, пердаючи музику з телефону

Shanling Q1 – збалансований портативний плеєр. Поєднує нетривіальний ретро-дизайн, якісне звучання, багатий функціонал та належну автономність. Корпус Q1 виготовлений з тактильно приємного "заскленого" алюмінію, забарвленого у нетривіальні кремові відтінки (4 на вибір). Варто відзначити оригінальний округлий дизайн продукту, виконаний у стилістиці 50-х років, що робить його більш пізнаваним на тлі інших DAP-ів. Схема управління відтворенням представлена ​​фірмовим рифленим колесом, що розуміє натискання, а також трьома апаратними клавішами, що стали вже класикою. Більш предметне спілкування з пристроєм здійснюється за допомогою 2.7-дюймового сенсорного дисплея, що радує нормальною роздільною здатністю, хорошими кутами огляду та прийнятним запасом яскравості. Набір комунікацій (у свою чергу) об'єднав класичний 3.5-мм аудіоджек і звичний порт USB type-C, який знадобиться для заповнення заряду батареї і підключення плеєра до ПК в ролі USB-ЦАП. До речі, від повного заряду вбудованого Li-Ion акумулятора ємністю 1100 мАг плеєр живе до 21 години в режимі аудіомовлення і близько 20 днів - в режимі очікування. На окрему увагу заслуговує застосування в схемотехніці програвача актуального Bluetooth-чіпа (працює на передачу та прийом) з підтримкою більшості кодеків, включаючи просунуті aptX HD і LDAC.

За прийом та перетворення цифрового сигналу відповідає популярний мобільний ЦАП ESS Sabre ES9218P (PCM 32 біт/384 кГц), суміщений із підсилювальним трактом. Примітно, що рівень сумарно видається потужності становить 80 мВт/32 Ом, чого вистачить навіть для кооперації плеєра з безліччю повнорозмірних навушників. Що стосується безпосередньо характеристик звучання девайсу, то тут ситуація частково передбачувана, адже перед нами насамперед продукт виробництва Shanling. Це означає, що слухачеві доведеться мати справу з музично орієнтованою моделлю мовлення, досягнутою завдяки акуратному акцентуванню емоційної складової відтворюваних композицій. Бас, будучи вміло підкреслено з допомогою помірного форсування маси, звучить щільно, розбірливо і об'ємно; середні частоти відіграються м'яко, інформативно і мелодійно, тоді як ВЧ відтворюються дзвінко, детально та експресивно, забезпечуючи загальній манері звучання приріст граціозності та особливий ефект залучення. Завершує розповідь про аудіопотенціал Q1 його вміння будувати простору стереопанораму з чітко розділеними звуковими образами.

Крім самого програвача, упаковка містить документацію, захисну плівку, фірмовий USB-кабель у матер'яному обплетенні, а також силіконовий чохол.

Характеристики

Відгуки Плеєр Shanling Q1 Fire Red

80% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено