Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 12749

Takstar GX6 – мультизадачний USB-мікрофон, що відрізняється добротною збіркою, лаконічним дизайном та якісним збалансованим звучанням. На відміну від багатьох побратимів за класом, оснащений фізичною ручкою регулювання гейну.

Важкий корпус GX6 – поєднання благородного алюмінію та практичного пластику; комплектна стійка виготовлена ​​з металу. Примітно, що згадана стійка кріпиться до мікрофону за допомогою шарнірів, що обертаються, що дозволить підібрати найбільш переважне положення капсулів щодо джерела звуку. Схема елементів управління звукозаписом представлена ​​клавішею Mute, ручками регулювання гейну та гучності навушників, а також чотирипозиційним селектором вибору патерної полярності (кута захоплення звуку). Набір інтерфейсів підключення (у свою чергу) представлений навушниковим роз'ємом та портом mini-USB для підключення пристрою до ПК. На завершення слід згадати про наявність “роз'єму” для установки Takstar GX6 USB на різноманітні мікрофонні стійки та пантографи.

Під захисною металевою сіткою знаходяться три 18-мм конденсаторні капсулі, які порадують користувача високою чутливістю (5.6 mV) у поєднанні з оптимальним значенням максимального акустичного навантаження (тиску) (120 дБ). Варто відзначити і застосовуваний модуль АЦП, який, на відміну від АЦП ряду USB-мікрофонів порівнянної вартості, має кращі максимальні показники глибини і бітрейту - аж до 24 біт/192 кГц. Що ж стосується безпосередньо характеристик звучання Takstar GX6, то тут ситуація дещо незвично, адже розробники девайсу вирішили відмовитися від надмірної вагомості та м'якості звучання записаних джерел, зробивши натомість ставку на більш натуральний звук інструментів та голоси. До речі, залежно від обраного патерну спрямованості АЧХ мікрофона змінюватиметься.

Характеристики

Відгуки Takstar GX6 USB Microphone

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено