Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 3730
Особливості
  • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

  • Якість вища ніж у конкурентів. Ми таке любимо, і Ви також

Takstar HD2000 – повнорозмірні навушники універсального позиціонування. Вибрана модель пропонує аудиторії симбіоз якісного збалансованого звучання, цікавого дизайну та зручності експлуатації у контексті дуже демократичної вартості.

Основним матеріалом виготовлення компонентів конструкції навушників виступив пластик, причому із глянсовим покриттям. Єдиним металевим елементом є тріскачка, яка знадобиться адаптації оголовья під фізіологію конкретного слухача. Варто відзначити наявність поворотного механізму чаш, розвинений лише у площині “Y”, тоді як запас вертикального обертання чаш обмежений. Порадували і підібрані м'які амбушюри, виконані із зносостійкого пінного композиту, вкритого екошкірою. Що стосується застосовуваного незнімного кабелю, то тут виробник вирішив заощадити, зробивши ставку на досить тонкий профіль, що підключається до обох чаш; матеріал ізоляції – силікон середньої густини.

Незважаючи на спрощену конструкцію і далеко не найпреміальніші матеріали збірки, в частині звуку Takstar HD2000 вийшли безкомпромісними, особливо якщо враховувати їх прайс. Усередині закритих чаш встановлено якісні динамічні випромінювачі, що відрізняються оригінальним звуковим тюнінгом. Насамперед, йдеться про досягнутий частотний баланс, що виключає гіпертрофований бас і надмірно яскраві ВЧ. Навпаки, бас відігрується щільно, розбірливо та інформативно, попутно радуючи швидкісними характеристиками; середні частоти звучать тембристо, мелодійно та відносно чисто, тоді як ВЧ відтворюються дзвінко, детально та музично. Більш того, HD2000 вміють будувати досить простору стереокартину, яка, як правило, є прерогативою навушників відчутно найвищої вартості.

Характеристики

Відгуки Takstar HD2000

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено