Каталог товарів

Розіграш подарунків за донат на ЗСУ!

05 Квітня 2024 1 765
Автор: Content Manager

Шановні клієнти Soundmag!

Можливо ви помітили, що останнім часом на нашому сайті виходить все більше текстових оглядів, відеооглядів на Youtube-каналі Soundmag, а асортимент регулярно поповнюється новинками. І все це відбувається в умовах найбільшої за останні 80 років війни у світі. Нам дуже не пощастило жити по сусідству з терористичною імперією, яка бажає вбити нас усіх, зруйнувати наші домівки і стерти з історії всі згадки про наше існування. І існує єдина сила на планеті, яка здатна запобігти цьому, і ім'я їй - Збройні Сили України.  Саме завдяки зусиллям Українського Війська ми досі маємо можливість писати про техніку, розширювати асортимент та виконувати ваші замовлення. Сьогодні обов'язок кожного свідомого представника Української Нації - підтримувати ЗСУ всіма можливими способами.

Як ви знаєте, через зростаючу кількість дронів-камікадзе у ворога, все більше операцій Сили Оборони України проводять вночі. Особливо це стосується логістики та ротації особового складу. Для цього критично необхідно мати спеціальні технічні засоби, які дозволяють бачити у темряві все, що відбувається довкола.

Ми запускаємо масштабний збір на суму 134 000 гривень, за які придбаємо пристрій нічного бачення AGM PVS-14 NL1 для 5-ї танкової бригади. А серед учасників збору розіграємо цінні подарунки:


ПОСИЛАННЯ НА БАНКУ ДЛЯ ДОНАТІВ

Правила розіграшу наступні: кожні 100 гривень це один шанс отримати подарунок. Чим більший донат, тим більше шансів. Поповнювати банку можна необмежену кількість разів. Якщо ви робите донат з карти іншого банку (НЕ Монобанку), в коментарі вкажіть, будь ласка, ваш номер телефону, інакше ми не зможемо з вами зв'язатися.

Мета збору - 134 000 гривень. Якщо зможемо зібрати більшу суму, всі додаткові кошти також будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Розіграш призів відбудеться 18 квітня.

Ми знаємо, що жити під час війни непросто. Але пам'ятайте, що нашим Воїнам в тисячі разів складніше. І ми зобов'язані підтримувати їх, та допомагати їм усім, чим тільки можемо. Бо лише вони стоять між нами та стадом мерзенних кровожерливих виродків. На кону стоїть наше виживання та наше майбутнє. Маленьких донатів не буває, кожна гривня важлива.

ПОСИЛАННЯ НА БАНКУ ДЛЯ ДОНАТІВ

Слава ЗСУ!

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено