Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 823
  • Навушники AKG K240 MKII

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • Можна послухати наживо в Києві
Опис

AKG K240 MKII - професійні студійні навушники Hi-Fi класу, що відрізняються чесним моніторним звучанням, продуманою ергономікою і розширеною комплектацією. У поєднанні з розумним ціновим показником, отримуємо оптимальний варіант для повсякденної музичної діяльності.

Технічні особливості

Навушники виготовляються в повнорозмірному форм-факторі з напіввідкритим акустичним дизайном. Імпеданс 55 Ом, який застосовується для більшості стаціонарних і багатьох портативних джерел звуку. Самостійне регулювання наголов'я і підбір тактильно приємних амбушюр сприяє тривалому комфортному використанні приладу. Змінний кабель довжиною в 3 м позбавить користувача від зайвих сервісних прецедентів і запобіжить почуття просторової скутості. 

Звук

Для AKG K240 MKII характерно натуральне моніторне звучання з відносно рівною АЧХ. Напіввідкритий тип конструкції чаш забезпечить звуковій палітрі зростаючі значення об'ємності і повітря, будучи при цьому більш комфортним рішенням для тривалого прослуховування музичного матеріалу. Баси відтворюються щільно і пружно, среднечастотний діапазон - точно і з належним тембральним забарвленням, верхній регістр вийшов чистим і дзвінким, без тенденцій до демонстрації сибилянтів.

Комплек постачання

Разом з моніторами, на відміну від молодших моделей лінії, покупець отримує хороший комплект аксесуарів, включаючи 2 змінних кабелі (прямі і кручені) і додатковий комплект велюрових амбушюрів.

Друга ревізія популярного K240 отримала розширений комплект, оновлений дизайн і трохи інший звук, що послужить вагомим аргументом на користь придбання нового покоління пристрою у австрійського виробника.

Характеристики

Відгуки AKG K240 MKII

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено