Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 822
  • Навушники AKG K240 Studio

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • Можна послухати наживо в Києві
Опис

AKG K240 Studio - це повнорозмірні напіввідкриті навушники австрійського походження, що поєднують в собі ряд позитивних відмінностей, придатних, перш за все, для студійної роботи. Помірний вага, моніторне звучання і належні експлуатаційні властивості удостоїли пристрій лідерськими позиціями серед безлічі конкурентів.

Конструктивні особливості та ергономіка

Незважаючи на достатню габаритність, навушники мають зручну посадку, що досягається завдяки використанні хороших матеріалів оббивки наголов'я і амбушюр в поєднанні з механізмом автоматичного регулювання розмірів дуги. Поряд з напіввідкритою структурою, яка дає чашам можливість «дихати», слухачеві гарантовано тривале використання без відчуття дискомфорту. На відміну від молодших моделей, K240 має знімний кабель з оригінальним роз'ємом Harman.

Звук

Дивлячись на специфіку «жанрового» застосування і акустичний дизайн конструкції, пристрій отримав плавний природний звук з чітко артикульованим оксамитовим СЧ, повітряним мелодійним ВЧ і не так акцентованим бас-регістром. Тобто слухати музичні жанри, з яскраво вираженою ритмічною складової, басу буде здаватися недостатньо. Слід зазначити і широку сцену з чітким відчуттям наявності складових музичного ансамблю. 

AKG K240 Studio, що були випущени протягом майже десяти років, є затребуваним рішенням моніторингу як для домашніх, так і для професійно орієнтованих студій по всьому світу.

До того ж, навушники пропонують покупцеві розгорнутий спектр достоїнств за відносно демократичні кошти.

Характеристики

Відгуки AKG K240 Studio

90% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено