Каталог товарів
Код 10328
  • Навушники AKG K275

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • 6 561 грн
Опис

AKG K275 - це закриті повнорозмірні навушники, виготовлені в оригінальному дизайні. Крім того, пристрій порадує свою аудиторію фірмовим нейтральним звучанням, продуманою ергономікою і демократичною ціною.

Базові параметри

Для виключення металевих каркаса і тримачів допоміжного адаптивного наголів’я (частково) матеріалом виготовлення навушників був практичний матовий пластик, пофарбований в благородний відтінок. До речі, адаптивне наголів'я і «плаваючі» відкидні чаші сприяють підвищенню експлуатаційних якостей приладу і рівню комфорту його експлуатації. Варто відзначити і м'які амбушюри з щільного пінного матеріалу, покритого еко-шкірою, що гарантує приємний тактильний контакт з навушниками. Що стосується використовуваного кабелю, то тут склалася класична ситуація AKG, завдяки вибору виробника знімного типу з'єднання з фірмовими роз'ємами типу mini-XLR. Комплектний шнур виконаний в закрученому форматі (макс. довжиною 5 м), що має оцінити музикант під час студійної роботи.

Звук

Усередині закритих акустичних камер встановлюються 50-міліметрові динаміки, що отримують майже референтне налаштування звуку. Перш за все, мова йде про скоригований тональний баланс, який не передбачає відчутних піків або збоїв окремих сегментів АЧХ. Природно, ретельне тонке навантаження було проведено інженерами AKG, тому надмірної гостроти ВСЧ і ВЧ не очікується. Навпаки, високі частоти подаються в дзвінко, деталізовано і виразно, що дозволить досить переконливо звучати навіть композиції з вираженою аналітичністю. Важливо згадати нюанси передачі низькочастотного діапазону, зіграні щільно, розбірливо і енергійно, а також характер середніх частот, що звучать чисто, пізнавально і тілесно. Звуковий потенціал аудіо рішення, про яке йде мова, завершується тривимірною стереопанормою, яка надихає на таке ж бажане калібрування.

AKG K275 - багатозадачні Over-Ear монітори від відомого австрійського виробника, які здатні ефективно познайомити вибагливого слухача з особливостями студійного звучання, що сильно відрізняється від мас-V-образу. А завдяки солідній конструкції дослідження звуку монітора може відбуватися протягом тривалого періоду часу.

Характеристики

Відгуки AKG K275

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями