Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 6598
 • Навушники AKG K612 Pro

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Зручні та легкі
  Саундмаг рекомендує
  Вибір професіоналів
  Велюрові амбушюри
 • Можна послухати наживо в Києві
Особливості
 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Професіонали обирають надійні та якісні продукти, що не підведуть їх у самий невдалий момент, і в той же час, обладають високою якістю запису чи відтворення звуку

 • Поставка включає м'які велюрові амбушюри для зручного та довготривалого прослуховування

Опис

Навушники AKG K612 Pro розроблені в конструкторському бюро компанії, що розташовується у Відні. Ця модель має всі головні "родинні" переваги професійних навушників AKG. Зокрема, у навушниках AKG K612 Pro використовується двошарова мембрана змінної товщини, виконана за технологією Varimotion, яка передбачає відтворення звуку різної частоти різними її ділянками. Висока чутливість AKG K612 Pro зумовлена застосуванням неодимової магнітної системи в поєднанні зі звуковою котушкою, яка намотана пласким проводом. Унаслідок, за порівняно великого імпедансу (опору), властивому професійним моделям, навушники якісно працюють і з малопотужними пересувними джерелами аудіосигналу.

Повітропроникні велюрові амбушюри в AKG K612 Pro повністю охоплюють вухо. Конструкція — перевірена та вже традиційна для найкращих професійних моделей AKG. Наголов'я складається з пружних металевих дуг і шкіряної перетинки на заклепках. Воно створено для підвищеного комфорту під час роботи в студії, доповненого невеликою вагою всієї конструкції. Природно, що такий рівень комфорту не буде зайвим і у звичайних умовах. Водночас конструкція дає змогу автоматично підстроювати розмір навушників безпосередньо в момент одягання — і більше не випробовувати жодного дискомфорту.

Триметровий кабель із 99.99 % міді під'єднується AKG K612 Pro до стандартного штекера mini XLR, а для з'єднання з джерелом аудіосигналу призначений позолочений 3.5 мм роз'єм міні-джек. Варіант із 6.5 мм конектором забезпечений наявністю в комплекті позолоченого адаптера з нарізною фіксацією.

AKG K612 Pro здатні відтворювати звуки на частотах, які перебувають далеко за межами можливостей людського слуху, маючи практично дворазовий запас на верхньому частотному діапазоні. Це дає змогу відтворити нечутні, але важливі для повного відчуття вищої гармоніки, створюючи максимально достовірну й "повітряну" звукову сцену. Навушники максимально точно відпрацьовують весь чутний діапазон і здатні подарувати справжнє задоволення як професіоналу, так і меломанові.

 

Характеристики

Відгуки AKG K612 Pro

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено