Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 6250
 • Навушники AKG K72

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Зручні та легкі
  Надійна конструкція
  Вибір професіоналів
Особливості
 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Надійна конструкція корпусу та чаш, що однозначно подовжить термін служби виробу. Навушникі готові до інтенсивної експлуатації

 • Професіонали обирають надійні та якісні продукти, що не підведуть їх у самий невдалий момент, і в той же час, обладають високою якістю запису чи відтворення звуку

AKG K72 - це повнорозмірна гарнітура закритого типу, призначена для професійної та аматорської студійної роботи, а також аналітичного прослуховування аудіоконтенту. Розробляючи обраний пристрій, інженери AKG приділяли особливу увагу ергономіці пристрою, що сприяло підвищенню комфорту моделі. Навушники AKG K72 виготовляються в повнорозмірному форм-факторі із закритим акустичним дизайном. Чаші містять фірмові 40-мм динамічні випромінювачі з неодимовим магнітом і обмідненої звуковою котушкою. Варто відзначити наявність рейкого механізму автоматичного регулювання наголів’я, завдяки якому відпадає необхідність його постійного регулювання, характерного для накладних навушників з механізмом адаптації наголів’я типу «тріскачка». Що стосується використаного незнімного кабелю, то тут ситуація частково незвичайна, адже AKG K72 отримали збільшену до 3 м довжину, що продиктовано студійним позиціонуванням девайсу. До речі, цей провід позбавлений спіралі.

Оскільки AKG K72 позиціонується як студійне рішення, звучання навушників тяжіє до натуральності та аналітики, хоча для «музичних» потреб модель також цілком підходить. Це досягається за рахунок ретельного акцентування баса і ВЧ, тому загальна подача позбавлена сухості монітора і нестачі обертонів на ВЧ. Примітно, що виробнику вдалося, крім того, зробити так, щоб навушники звучали більш енергійно, емоційно і залучали, чим можуть похвалитися не всі студійні монітори закритого акустичного оформлення. Розповідь про аудіо потенціал K72 завершує їх незвичайну шумоізоляцію, що є заслугою оригінального дизайну чаш і наголів’я.

Виходячи з концепції бюджету, монітори практично позбавлені додаткових аксесуарів, які, очевидно, не найкращим чином вплинуть на кінцеву вартість продукту. Єдиним бонусом, який знайде користувач в упаковці, є різьбовий адаптера від 3,5 до 6,3 мм джек.

Характеристики

Відгуки AKG K72

80% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено