Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 6251
 • Навушники AKG K92

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Зручні та легкі
  Надійна конструкція
  Вибір професіоналів
 • Можна послухати наживо в Дніпрі та Івано-Франківську
Особливості
 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Надійна конструкція корпусу та чаш, що однозначно подовжить термін служби виробу. Навушникі готові до інтенсивної експлуатації

 • Професіонали обирають надійні та якісні продукти, що не підведуть їх у самий невдалий момент, і в той же час, обладають високою якістю запису чи відтворення звуку

Опис

AKG K92 - повнорозмірні навушники закритого типу, які отримали, на відміну від молодших моделей серії, більш презентабельний зовнішній вигляд, органічно поєднуючи чорні і золоті відтінки елементів корпусу. Більш того, дана модель порадує цільову аудиторію комфортним музичним звучанням, корисною ергономікою і демократичною цінністю.

Технічні особливості

Обраний приклад Хармановського навушникобудування втілений в повнорозмірному форм-факторі при закритому акустичному оформленні, що визначено функціональним позиціонуванням навушників - «студійний моніторинг». Міцна, але відносно легка конструкція підійде для тривалого комфортного використання; ключем до впевненої фіксації на голові послужить механізм автоматичного регулювання наголов'я; взаємозамінні м'які амбушюри з еко-шкіри позбавлять від небажаних тактильних відчуттів, а подовжений кабель врятує слухача від відчуття просторової скутості.

Звучання

Для AKG K92 звуковий почерк дещо нетиповий для студійних моніторів. Це пов'язано з акцентованим басом і верхньочастотним діапазоном, на який обов'язково варто звернути увагу при виборі кандидата на покупку. Бас, в свою чергу, вийшов багатим і енергійним, ВЧ - чистими, дзвінкими і мелодійними. При цьому тональної гамі среднечастотного діапазону дещо бракує чіткості та виразності, що є прямим наслідком V-подібної АЧХ. 

Говорячи про сцену AKG K92, слід зазначити її прийнятну для  бюджетного цінового діапазону опрацювання  в ширину і в глиб.

Аксесуари

У комплекті з навушниками покупець отримує роз'єм від 3,5 до 6,3 мм, який оснащений гвинтовою ниткою для надійного підключення і стійкості сигналу.

AKG K92 - зовні привабливе аудіо рішення що підтверджене характеристиками звуку. Слід відзначити продуману ергономіку, що є вагомим аргументом для тривалого комфортного використання навушників.

Характеристики

Відгуки AKG K92

93% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено