Каталог товарів
Код 8099
  • Мікрофонна радіосистема AKG Perception Wireless 45 Vocal Set BD U2

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • 7 776 грн
Опис

Бездротова вокальна система AKG Perception Wireless 45 Vocal Set BD U2 прийшла на заміну популярній серії WMS 40 PRO. Унікальність вокальної системи AKG Perception Wireless 45 Vocal Set BD U2 в тому, що вона працює за новою диверситивною технології. Дана модель здатна підтримувати аж до 8-ми радіоканалів в одному діапазоні і працює на одній батарейці «АА» до восьми годин.

До складу вокальної радіосистеми входить якісний, з оновленими характеристиками ручной вокальний передавач серії Perception HT45, з легкістю працює в 8-ми діапазонах. Так само, для якісної передачі і прийому сигналу, система забезпечена високотехнологічним приймачем SR45, адаптером живлення для приймача (SA 45), батарейкою для ручного передавача (АА тип) і тримачем.

До особливостей ручного передавача (мікрофона) слід віднести високоякісний динамічний мікрофонний капсуль. Система оснащена різними типами виходів, серед яких стандартний XLR роз'єм і 1/4 "джек. Блок приймача має ручку контролю гучності і систему вбудованого шумозаглушення. Мікрофон має кардіоїдну спрямованість.

Характеристики

Відгуки AKG Perception Wireless 45 Vocal Set BD U2

Порівняйте зі схожими моделями