Каталог товарів
Код 8951
  • Мікрофонна радіосистема AKG WMS40 Mini2 Vocal Set BD US25A/B

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Комплект складається з двох бездротових мікрофонів HT40 mini з динамічним кардіоїдним капсулем D88, які здатні забезпечити користувача максимально якісним і реалістичним звучанням, і бази (ресивера) SR 40 Mini. Комплект ідеально підійде як для професійних вокалістів, так і для початківців музикантів.

Мікрофони HT40 mini, якими комплектується набір, оснащені трьохпозиційним перемикачем, за допомогою якого можна увімкнути / вимкнути мікрофон, а також поставити його в режим MUTE. Мікрофони працюють від двох батарей типу AA. Однією батарейки вистачає приблизно на 30 годин роботи.

Що стосується бази (ресивера) SR 40 Mini: база має 4 індикатори, що відображають статус для кожного з двох каналів радіосистеми. Індикатор RFOK показує рівень сигналу, AF Clip є індикатором обмежувача. Якщо на підсилювач надходить дуже сильний сигнал, лампочка індикатора загоряється. Також на базі присутній індикатор вмикання / вимикання радіосистеми і є дві ручки гучності, кожна з яких регулює вихідну гучність на своєму каналі. На зворотному боці ресивера є два балансних виходу на 1/4 jack (кожен вихід для свого окремого каналу). Блок живлення для бази додається до комплекту.

Характеристики

Відгуки AKG WMS40 Mini2 Vocal Set BD US25A/B

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено