Каталог товарів
Код 13786
  • Навушники Asus Rog Cetra II Core (90YH02V0-B2UA00)

  • 1 999 грн
Опис

Ігрова гарнітура Asus Rog Cetra II Core.

Зачаровує звук для занурення в гру

Вставна гарнітура Rog Cetra II Core готова вразити вас своїм бездоганним звучанням з сильними басами завдяки інноваційним динамікам із силіконової гуми. За допомогою стандартного 3,5-міліметрового аудіоінтерфейсу її можна без проблем підключати практично до будь-якого цифрового пристрою, включаючи ПК, Mac, консолі (PlayStation 5, Xbox Series X / S, Nintendo Switch) і смартфони (в тому числі до Rog Phone 5) . Документи, що додаються до неї ковпачки та вушні кріплення також виготовлені із силіконової гуми - комфортного при носінні матеріалу.

Динаміки Essence із силіконової гуми

У динаміках Asus Essence використовується інноваційний матеріал - силіконова гума, завдяки якому вони видають відмінний звук з неймовірно сильними басами. Імерсивне і деталізоване звучання гарнітури спеціально оптимізовано до гри.

Продумані деталі

Інтерфейсний штекер гарнітури Rog Cetra Core II повернутий під кутом в 90 °, тому кабель не буде втручатися при підключенні до смартфону.

Комфорт при використанні

Завдяки ергономічній формі навушники Rog Cetra II Core ідеально прилягають до вуха, забезпечуючи комфорт і поліпшену шумоізоляцію.

Легкий і міцний алюміній

Навушники гарнітури Rog Cetra II Core виготовлені з легкого, міцного і стійкого до подряпин алюмінію. Це практичний і гарний матеріал.

Зручне управління

Вбудовані елементи керування дозволяють легко регулювати гучність і управляти відтворенням.

  • Збільшити гучність
  • Пуск / пауза
  • Зменшити гучність

Широка сумісність

Інтерфейс гарнітури Rog Cetra Core II представлений стандартним 3,5-міліметровим роз'ємом, що дозволяє без проблем підключати її практично до будь-якого цифрового пристрою, включаючи ПК, Mac, консолі (PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S, Nintendo Switch) і смартфони (в тому числі Rog Phone 5).

Футляр для транспортування

Rog Cetra II Core поставляється з ковпачками і вушними кріпленнями із силіконової гуми трьох розмірів, а також парою ковпачків з спіненого матеріалу. Для їх перенесення разом з гарнітурою в комплект поставки входить компактний футляр.

Характеристики

Відгуки Asus Rog Cetra II Core (90YH02V0-B2UA00)

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями