Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 12750
Особливості
  • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

  • Навушники мають вбудовану в кабель звукову карту, що покращює якість звуку і підвищює зручність використання

  • Мікрофон професійного рівня забезпечить якісну передачу розмови та відфільтрує зайві шуми

Опис Ігрові навушники Takstar Forge Gaming Headset 7.1

Takstar FORGE Gaming headset – повнорозмірні ігрові навушники (гарнітура), що поєднують виразний дизайн, якісне звучання та багатий функціонал. Оптимальний варіант для комфортного, продуктивного та вразливого геймплею. Підтримують віртуальне 7.1-канальне звучання. Оснащені "розумними" світлодіодами.

У ролі матеріалу виготовлення компонентів конструкції навушників виступив матовий пластик темно-сірого кольору; в наявності та кольорові вставки, що надають зовнішньому вигляду девайсу додаткового шарму. Чаші – поворотні (на 90 градусів), що дозволяють комфортно розмістити навушники на шиї, коли вони не використовуються. На окрему увагу заслуговують м'які, тактильно приємні амбушюри з пінного матеріалу та екошкіри, які у поєднанні з м'якою підкладкою оголов'я забезпечують комфортне носіння навушників, навіть протягом тривалого часу. Що стосується незнімного кабелю, то тут ситуація досить передбачувано: його довжина - 2м, обплетення - тканинна, штекер - USB type-A. На кабелі зафіксовано зручний пульт регулювання гучності та активації мультиканального звучання.

За трансляцію звукових хвиль відповідають 40 мм динамічні драйвери (по 1 на канал), що отримали профільний геймерський тюнінг. Насамперед, йдеться про насичене, об'ємне та розбірливе звучання по всьому частотному спектру, що не передбачає відчутних піків та провалів АЧХ. Крім того, внаслідок профільного позиціонування гарнітури досягнуто належного рівня локалізації окремих звукових елементів віртуального простору, що дозволить вчасно зорієнтуватися на ігровому полі. Порадував рівнем реалізації та чутливий конденсаторний мікрофон, змонтований на поворотній штанзі. Примітно, що повернення мікрофона у вихідне положення (паралельно заголовком) вимикає запис.

Після встановлення фірмової програми Liberty Gamer користувачеві надаються опція регулювання "поведінки" RGB-світлодіодів, а також розширене настроювання звучання гарнітури (еквалайзер (включаючи пресети), додатковий бас (Xear Dynamic Bass), рівні шумоподавлення мікрофона). Більше того, є і програмна утиліта зміни голосу, раніше доступна, як правило, для більш дорогих гарнітур.

Характеристики Ігрові навушники Takstar Forge Gaming Headset 7.1

Відгуки Ігрові навушники Takstar Forge Gaming Headset 7.1

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено