Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 14802
  • Саундбар Bang & Olufsen Beosound Stage Bronze Tone Warm Taupe 2 - Staged

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
  •  
     
     
     
Опис

Саундбар Bang & Olufsen Beosound Stage.

Звук Dolby Atmos

Beosound Stage забезпечує 3-канальну акустичну систему із чудовим центральним каналом для оптимізованого відтворення мови. Враження від перегляду стають ще більш досконалими завдяки функції Dolby Atmos, коли звук рухається навколо слухача в тривимірному просторі. Beosound Stage включає одинадцять динаміків, кожен з яких управляється власним підсилювачем, і в результаті виходить триканальне, повністю активне звукове рішення на основі цифрової обробки сигналу, що забезпечує неймовірно глибоке та насичене відтворення.

Легко налаштувати

Для основного налаштування відтворення телевізійного звуку через Beosound Stage потрібно лише підключити HDMI-кабель, що додається, до Beosound Stage та роз'єм HDMI ARC на телевізорі. Потім необхідно вибрати відповідну колонку/вихід звуку в меню телевізора.

Знайдіть свій власний настрій

Після реєстрації продукту Ви можете вибирати різні режими прослуховування в додатку Bang & Olufsen App залежно від того, що Ви слухаєте або дивіться по телевізору. Насолоджуйтесь чітким відтворенням діалогів, подій та музики.

Мільтирум. Для телевізора та музики

Beosound Stage працює як домашня автономна акустична система при вимкненому телевізорі. Інтегровані технології потокового відтворення аудіо – вбудована технологія Chromecast, Apple AirPlay 2 та потокова передача Bluetooth забезпечують Beosound Stage повну функціональність Multiroom для прослуховування чудової музики в кожній кімнаті Вашого будинку.

Підсилювач

11 підсилювачів потужності

4 х 50 Вт підсилювача для динаміків низьких частот.

4 х 50 Вт для повнодіапазонних динаміків.

3 х 50 Вт для динаміків високих частот.

Динаміки

4 4" динаміка низьких частот

4 1.5" динаміка середніх частот

3 3/4" динаміка високих частот

Скандинавська простота

Гармонійно інтегровані кнопки керування візуально зливаються з безперервною рамкою. Навмисний зазор між рамкою та тканинною панеллю підкреслює контраст алюмінію із теплою тканиною. Beosound Stage привносить виразний мінімалізм до будь-якого інтер'єру, максимально покращуючи телевізійні враження.

Характеристики

Відгуки Bang & Olufsen Beosound Stage Bronze Tone Warm Taupe 2 - Staged

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено