Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 2004
  • Навушники Beyerdynamic DT 250/250 Om

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic DT 250/250 Om – повнорозмірні динамічні навушники закритого акустичного оформлення. Деталізовані, збалансовані і чисті на звучання. Точні та густі баси обрамляють композицію, ефектно балансуючи з дещо акцентованими високими частотами. Крім того, навушники є жанрово нейтральними, що дозволяє сповна розкрити потенціал більшості композицій.

Завдяки закритому акустичному характеру, Beyerdynamic DT250 відзначаються гарними шумоізолюючими властивостями. Дизайн стриманий та класичний – одразу помітна німецька школа. Виріб виконаний з відібраних матеріалів і може сміливо похвалитися складною конструкцією. Порадував і комплектний знімний кабель спіралеподібної форми з можливістю підлаштовуватися під потрібну довжину. До слова, крім самих навушників і згаданого проводу, комплект складається з 6.3-мм адаптера для підключення до різнорівневої аудіоапаратури.

Beyerdynamics DT 250 – висококласний продукт універсального позиціонування, що вражає правдивим звуковідтворенням, міцною конструкцією та елегантним оформленням.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic DT 250/250 Om

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено