Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10608
  • Мікрофон Beyerdynamic TG V56c

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic TG V56c надає широкі можливості для посилення/озвучення вокалу, як на сцені, так і під час репетицій. Переваги конденсаторного мікрофону дозволяють йому відповідати багатьом специфічним вимогам. Цей мікрофон має широкий кут знімання звуку завдяки кардиоїдній діаграмі спрямованості. Плавний підйом в області високих частот гарантує TG V56c прозорість звучання, а спеціальна конструкція підвісу капсуля мінімізує тактильні шуми.

Як і належить конденсаторним мікрофонам, у нього досить висока чутливість (-49,5 дБ). Сценічним конденсаторним мікрофонам властивий один недолік – в силу високої чутливості вони часто надмірно "далекобійні", тому ловлять сторонні звуки, які продукують інші джерела. Дана модель не виявила подібних "промахів" – в даному аспекті вона поводила себе так само, як динамічні мікрофони.

TG V56c позиціонується як вокальний мікрофон, але він за своїми властивостями цілком універсальний: його широкий частотний діапазон озоплює від 40 Гц до 20 кГц (на відстані метра – від 65 Гц). Від 200 Гц вниз йде плавний спад, що дозволяє уникнути бурмотіння, є й невеликий та рівний підйом вище 3 кГц і до 9 кГц, що дозволяє красиво передати вокал з яскравим тембром, а також достовірно і точно відтворити інструменти. Деякі питання викликає наявний на АЧХ різкий спад на 10 кГц, а потім різкий підйом на 12-13 кГц, однак помітного впливу на звучання вони не мають.

За допомогою TG V56c можна озвучити вокал, сольні духові або струнні. Всі інструменти звучать чисто, точно і нейтрально. В руках вокалістів мікрофон абсолютно нечутливий до механічних впливів, не перевантажується навіть на тромбоновім фортисимо "в притул" (максимальний тиск 140 дБ), що, як правило, нехарактерно для конденсаторних мікрофонів з малою діафрагмою.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic TG V56c

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено