Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13010
  • Навушники Bose Frames Soprano

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Оригінальні оправи Bose увійшли в список кращих винаходів 2019 року за версією журналу Time. І ось продовження. Продумано вишукані і разюче елегантні оправи Bose Frames Soprano демонструють поляризовані лінзи і високу якість виготовлення, а ексклюзивна технологія Bose Open Ear Audio™ забезпечує звук, якого ви ніколи не очікували від сонцезахисних окулярів. Це приголомшливий досвід, який дає вам можливість співіснувати з навколишнім світом, непомітно слухаючи музику.

Чарівний силует

Стильні оправи Bose Frames Soprano з великими лінзами та витончено нахиленою лінією брів створюють нотку ретро-гламуру в елегантному оновленні котячого ока.

Ексклюзивна технологія Open Ear Audio™:

  • Грає повніше і глибше, ніж в оригінальних фреймах;
  • Легка, гладенька, як шовк, нейлонова оправа;
  • Блискуча чорна обробка;
  • Поляризовані лінзи з полікарбонату;
  • Акумулятор, що перезаряджається (час роботи до 5,5 годин);
  • Вдосконалений мікрофонний сетап з формуванням променя.

Нічого в вухах або на вухах

У цьому вся різниця - революційний дизайн Bose Open Ear Audio ™, який звільняє вас від навушників, щоб ви могли чути навколишній світ і взаємодіяти з ним, непомітно слухаючи музику. Ексклюзивний тонкий акустичний модуль, захований в дужках, відтворює реалістичний звук, більш повнотілий і глибокий, ніж у оригінальних Bose Frames, а інноваційний дизайн значно знижує поширення звуку в навколишнє середовище. Вони зібрані разом, щоб отримати приголомшливий досвід, про який знаєте тільки ви.

Розкіш в деталях

Глянсовий чорний. Петлі з нержавіючої сталі. Поляризовані лінзи, які нелегко подряпати або розбити. Сонцезахисні окуляри Bose створені з ультрасучасних матеріалів, щоб виглядати і відчуватися розкішно. Тому що саме так ви повинні виглядати і відчувати, коли носите їх.

Витончений комфорт

Все починається з дизайну, повністю вдосконаленого порівняно з оригінальними сонцезахисними окулярами Bose, щоб відповідати широкому спектру форм обличчя. Він продовжується легкрю, гладкою, як шовк, нейлоновою оправою, яка одночасно зручна та надійна.

Дзвінки теж? Безперечно.

Приймайте дзвінки на ходу без допомоги рук. Наші новітні сонцезахисні окуляри з аудіосистемою оснащені вдосконаленою сісткою мікрофонів, призначеною для зосередження уваги на вашому голосі, зменшуючи шум вітру і шуму навколо вас.

Торкніться, торкніться, змітайте, керуючи

Завдяки плавному ємкісному сенсору та вбудованому датчику руху елементи управління цих сонцезахисних окулярів з Bluetooth настільки ж сучасні, як і їхня концепція. Проведіть пальцем по правій скроневій дужці, щоб відрегулювати гучність. Двічі натисніть, щоб отримати доступ до голосового помічника вашого телефону. А коли ви закінчите, зніміть їх та переверніть. Вони відчують рух і вимикаються.

Додаток Bose Music

Додаток Bose Music дає вам доступ до всього, що можуть запропонувати ваші сонцезахисні окуляри Bose. Отримуйте поради, налаштовуйте параметри, відкривайте нові функції одразу після їх виходу і відразу приступайте до роботи за допомогою покрокового налаштування.

Характеристики

Відгуки Bose Frames Soprano

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено