Каталог товарів
Код 12621
 • Навушники Kinera Freya Pink

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Змінний кабель
  Саундмаг рекомендує
  Надійна фіксація
  4 випромінювача в кожній чаші
 •  
   
   
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Навушники надійно фіксуються у вусі, що актуально підчас занять спортом, на сцені чи непосідам

 • 4 випромінювача в кожній чаші дають можливість виділити окремий випромінювач кожному діапазону для більш якісного звуковідтворення. Мультидрайверна система забезпечує необхідний звуковий тиск.

Kinera Freya – гібридні IEM-и середньобюджетної цінової категорії. Вибрана модель відрізняється оригінальним дизайном, зручністю експлуатації, а також м'яким мелодійним звучанням, практично позбавленим різкості та сибілянтів. У ролі матеріалу виготовлення звукових модулів (чаш) помірних габаритів виступив гіпоалергенний акрил, який отримав ефектне колірне оформлення. Варто зазначити, що кожен навушник має унікальний візерунок, що наноситься художником вручну. До речі, корпуси виконані в квазікастомному форм-факторі, що позитивно впливає на комфорт прослуховування та шумоізоляційні властивості навушників. Що стосується підібраного знімного кабелю, то тут ситуація дуже сприятлива, адже Freya комплектуються якісним плетеним профілем, "одягненим" в м'яку силіконову ізоляцію; застосовувані конектори - 2-пін; аудіоджек – прямий, 3.5-мм, із металевою гільзою.

Усередині акустичної порожнини кожного навушника розташувався квартет випромінювачів, що складається з 7 мм динаміка і трьох арматурних твітерів by Knowles. Цікаво, що для досягнення потрібної звукової сигнатури один арматурний драйвер був спеціально модернізований лабораторією Кінера. У плані безпосередньо характеристик звучання модель порадує аудиторію басовитою подачею з виправданим ухилом в теплоту і емоційність, яка, тим не менш, навряд чи страждає недоліком деталей і динаміки. Бас, відчутно, акцентованим подається масивно, розкотисто і енергійно; середні частоти відіграються соковито, вагомо та інформативно, тоді як за ВЧ залишаються дзвінкість, легкість та граціозність. Завершує розповідь про аудіопотенціал Kinera Freya їх досить простора і читана сцена, що підходить для прослуховування не тільки популярної, а й класичної музики.

Крім головної складової, у великій шестигранній упаковці покупець виявить набір запасних амбушюрів двох типів (включаючи насадки від Final Audio), жорсткий чохол формату "скринька", адаптер ("ЦАП") USB type-C - 3.5-мм для смартфонів, позбавлених аудіоджека, перехідник на 6.3-мм роз'єм, а також акуратну щіточку для чищення звуків.

Фрейя - це богиня давньоскандинавської міфології, що відповідає за родючість, любов і, як не дивно, війну. Живе в Асгарді. Походить із роду ванів, однієї з ключових династій скандинавських богів. Список найбільш іменитих родичів Фрей очолює Один, який доводиться їй прийомним прабатьком.

Характеристики

Відгуки Навушники Kinera Freya Pink

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено