Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 13925

Опис Навушники Knowledge Zenith DQ6 Mic Grey

Knowledge Zenith DQ6 – трьох-драйверні динамічні навушники, виконані в квазікастомному форм-факторі. Обрана модель порадує слухача цілісним музичним звучанням, зручністю експлуатацією і виразним, але стриманим дизайном.

В ролі матеріалу виготовлення чаш навушників виступив прозорий глянцевий пластик; матеріал фейсплейтів – фірмовий цинковий сплав. Примітно, що, на відміну від побратимів по бренду, КЗ QD6 практично позбавлені декору: в наявності лиш стилізовані логотипи компанії, що скоріше плюс, адже сьогодні в моді мінімалізм. Далі варто відзначити вже згаданий квазікастомний варіант виконання корпусів, який в цілому сприятливо впливає на зручність носіння та звукоізоляційні властивості IEM-ів. Не підвели якістю і звуководи: вони металеві, правильної довжини, мають виступи для утримування амбушур. Що ж стосується застосовуваного знімного кабелю, то тут обійшлося без сюрпризів: комплект поставки передбачає плетений профіль білого кольору, виготовлений з посрібленою міді; тип конекторів - 2-пін (стандарту QDC); завушини - сформовані; є гарнітурних модуль.

При першому знайомстві з характеристиками KZ DQ6 закрадається підозра, що перед нами модель з басовитим звучанням, адже в кожній чаші розміщено по 3 динамічних випромінювача, в тому числі, по 10-мм вуферу. Оскільки великий динамік, будучи частково звільненим від озвучування середніх частот, може сконцентруватися на басах, потенційний покупець і починає підозрювати, що девайс створений для любителів НЧ. Насправді ж, ситуація склалася трохи інакше: DQ6 відрізняються збалансованою, музично орієнтованої подачею, побудованою на акуратно V-подібній АЧХ і легкому ухилі в мікроконтрастность. Бас відіграється щільно, розбірливо і інформативно, попутно радуючи правильним кількістю. СЧ відтворюються об'ємно, мелодійно і емоційно, що дозволяє звучати навушникам емфатично і по-доброму аналогово. ВЧ, в свою чергу, надихають дзвінкість, прийнятною детальністю і навіть базової вагомістю, але при цьому вони досить делікатні: без надлишкових різкості і сибілянтів. Завершує розповідь про аудіопотенціал IEM-ів їх непогана стереопанорама, яка поєднує належну масштабність і розбірливість простору.

Характеристики Навушники Knowledge Zenith DQ6 Mic Grey

Відгуки Навушники Knowledge Zenith DQ6 Mic Grey

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено