Каталог товарів
Код 15652

Опис Навушники Knowledge Zenith EDX Ultra Black Mic

Knowledge Zenith EDX Ultra – подальший розвиток ультрапопулярної моделі KZ EDX Pro, в результаті якого з’явився по суті абсолютно новий девайс, лише зі схожим дизайном. Комплектується кабелем та амбушюрами нового зразка.

Зовні EDX Ultra очевидно наслідує модель-попередницю (з індексом Pro): такі ж напівпрозорі чаші універсальної компоновки, майже такий же золотавий металевий круг фейсплейта, але тепер оздоблений візерунком на солярну тематику. Габарити корпусу – помірні, тож дискомфорту при прослуховуванні даних навушників здебільшого не очікується. Що ж стосується комплектного знімного кабеля, то тут ситуація змінилася: замість звичної “косички” покупець цього разу отримає дріт в м’якій суцільній ізоляції, виготовленій із силікону; з 2-пін QDC конекторами та базовим гарнітурним модулем. До речі, матеріал провідників (жил) кабеля – безоксидна мідь.

Knowledge Zenith EDX Ultra – однодрайверні динамічні IEM-и, які отримали один з улюблених інженерами KZ звукових тюнінгів. Перш за все, мова йде про акцент на технічності подачі при збереженні натуралістичного забарвлення звукових образів. Так, дані навушники не для прослуховування фонової музики, а для вдумливого прочитання складових відтворюваного аудіоматеріалу. Отже, бас звучить щільно та розбірливо, зберігаючи нормальну швидкість; середні частоти потішать слухача детальністю, тембральними варіаціями та помірною емоційністю, тоді як ВЧ не підведуть щодо дзвінкості та інформативності. На окрему увагу заслуговує специфічна стереокартина, створена спеціально для аналітичного прослуховування.

Характеристики Навушники Knowledge Zenith EDX Ultra Black Mic

Відгуки Навушники Knowledge Zenith EDX Ultra Black Mic

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено