Каталог товарів
Код 17145
 • Навушники Shanling Sono Earphones

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Можна послухати наживо в Києві, Дніпрі та Одесі

Опис Навушники Shanling Sono Earphones

Shanling Sono Earphones - гібридні навушники-вкладиші 2DD+1BA.

Особливості:

 • Одинарна збалансована арматура для високих частот, виготовлена за індивідуальним замовленням
 • Два динамічні драйвери в коаксіальній конструкції
 • 6,8-мм СЧ-динамік з рідкокристалічною діафрагмою
 • 9,2-мм низькочастотний динамік з біодіафрагмою
 • Дві змінні насадки для регулювання звуку
 • Повністю конструкція із цинкового сплаву
 • Змінний кабель із 2-контактним роз'ємом 0,78 мм.
 • Срібний мідний кабель

Розумне поєднання технологій

Навушники Sono можуть похвалитися плавним злиттям трьох драйверів, що забезпечує гармонійне звучання, що характеризується гладкими шовковистими низькими частотами, збалансованим середньочастотним вокалом та витонченими високими частотами.

Потрійний магнітний дизайн

Завдяки конструкції з трьома магнітами Sono містить пару динамічних драйверів, розташованих у коаксіальній конфігурації, оточених трьома магнітами. Ця інноваційна установка підвищує чутливість та точність відтворення низьких та середніх частот.

Легка звукова котушка HCCAW

Реалізація легкої звукової котушки HCCAW в Sono забезпечує покращену звукову роздільну здатність та виразну якість звуку, надаючи слухачам підвищений рівень деталізації та чіткості.

Користувальницький збалансований драйвер арматури

Sono включає спеціально збалансований арматурний драйвер, який був ретельно адаптований відповідно до суворих стандартів Shanling. Цей драйвер забезпечує розширені високі частоти, збагачені складними деталями, але при цьому підтримує приємний та контрольований звуковий профіль без будь-яких небажаних піків.

Вишукана металева конструкція та змінний кабель

Вишукана конструкція Sono є свідченням її довговічності та привабливості. Ці навушники, виготовлені з литого цинкового сплаву та ретельно відполіровані вручну, мають глянсове покриття, що нагадує сліпучі сережки з діамантами. Крім того, Sono пропонує зручність змінних кабелів зі стандартним 2-контактним роз'ємом 0,78 мм, надаючи користувачам свободу вибору з широкого спектру кабелів післяпродажного обслуговування відповідно до своїх конкретних переваг, будь то спеціальні роз'єми, чудова якість звуку, покращена текстура кабелю або збільшений термін служби навушників.

Характеристики Навушники Shanling Sono Earphones

Відгуки Навушники Shanling Sono Earphones

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено