Каталог товарів
Код 13257
 • Навушники Queen of Audio Adonis with Lightning adapter cable

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Натуральне дерево
  Якість вище за ціну
  3 випромінювача в чаші
  Кабель Lightning в комплекті
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Особливості
 • Чаши із натурального дерева мають вдмінні акустичні властивості, що позитивно впливає на звук та підсилює естетичну складову

 • Якість вища ніж у конкурентів. Ми таке любимо, і Ви також

 • 3 випромінювача в кожній чаші дозволяє кожному діапазону виділити окремий випомінювач для більш якісного відтворення звуку. Мультидрайверна система дозволяє створити необхідний звуковий тиск для щільного на насиченого звуку.

 • Наявність кабелю в комплекті дає можливість підключити навушники напряму до Apple пристрою

Queen of Audio Adonis – гібридні навушники аудіофільського позиціонування, що становлять середньо ціновий сегмент. Виготовлені із оригінального матеріалу. Комплектуються lightning-адаптером та добротним жорстким кейсом з екошкіри.

У ролі матеріалу виготовлення корпусів (чаш) навушників виступила стабілізована деревина, покрита ультрафіолетовим полімером та лаком. Кожен навушник має унікальний малюнок, що продиктовано природними властивостями дерева. Примітно, що раніше відновлена ​​деревина використовувалася при виготовленні більш дорогих IEM-ів (наприклад, Kinera Baldr або QoA Mojito), на що слід звернути увагу на аудіофіли з підвищеними естетичними запитами. До слова, Адоніси не тільки чудово виглядають, але й досить комфортно сидять у слухових порожнинах – причина тому помірні габарити, а також плавні контури чаш. Що стосується застосовуваного знімного кабелю, то тут ситуація досить звична: навушники комплектуються плетеним гібридним профілем, провідники якого виконані з міді та срібної міді.

Схема звуковидобування Queen of Audio Adonis представлена ​​трьома випромінювачами (для кожного каналу): динамічним вуфером і парою арматурних твітерів, поміщених в акустичну камеру складної геометрії. У плані безпосередньо звукової сигнатури навушники вийшли досить збалансованими: щільний, тілесний і енергійний бас, м'яка музична середина, а також дзвінкі, в міру іскристі ВЧ. Примітно, що частотним відрізкам характерні і такі атрибути, як гарне опрацювання, великі звукові образи та природне забарвлення тональної гами. Завершує розповідь про аудіопотенціал навушників їх простора стереопанорама (сцена), що зчитується, з правильним позиціонуванням і поділом планів.

Характеристики

Відгуки Навушники Queen of Audio Adonis with Lightning adapter cable

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено