Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 11889
 • Навушники AKG K371 New

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Змінний кабель
  Зручні та легкі
  Саундмаг рекомендує
  Складний корпус
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Складний корпус дозволяє складати навушники в більш компактний вигляд для підвищення мобільності навушників

AKG K371 NEW - закриті повнорозмірні професійного позиціонування навушникі. Перевагами даної моделі є чистий аналітичний звук, продуманий дизайн, а також фірмовий лаконічний дизайн. Представник Європейської школи навушникобудування.

Основним матеріалом виготовлення невеликих овальних чаш був тактильно приємний пластик м'якого дотику, тоді як їх шарніри виконані вже з міцного алюмінієвого сплаву. У свою чергу каркас наголов'я виконаний з нержавіючої сталі, а його оббивка і покриття амбушюрів - з зносостійкої еко-шкіри. Примітно, що наповнювач з м'якої піни знаходиться не тільки всередині амбушюрів, але і під серцевиною наголов'я. На особливу увагу заслуговує поворотний механізм чаш, завдяки якому дані можна скласти всередину обруча, або прослуховувати тільки один канал (DJ режим). До речі, чаші обертаються тільки за годинниковою стрілкою, що варто враховувати, щоб не зламати пристрій. Що стосується використовуваного кабелю, то тут є чисто АКГ-шна картина, адже виробник обладнав своє творіння знімним крученим варіантом, з'єднаним з лівою чашею фірмовими 3-пін конектором. Приємним доповненням стала наявність двох додаткових проводів довжиною 1,5 і 3 метри, позбавлених спіральної вставки.

За трансляцію звукових хвиль відповідають 50 мм динамічні випромінювачі з мембранами, покритими титановим напиленням. Крім того, динаміки отримали звукові котушки з безкисневої міді, які сприятливо впливають на чіткість і динаміку звукового полотна. З точки зору безпосереднього звукового почерку навушники дещо відійшли від традицій класичного звуку монітора, що дозволить використовувати їх органічно як для студійних, так і для музичних цілей. Бас, символічно акцентований для досягнення більш теплого кольору тональної гами, відіграється щільно, розбірливо і тімбрично; СЧ, представлений в повному обсязі, щоб звучання інструментів і вокалу було більш схильне до критики, подаються чисто, детально і досить мелодійно, тому про сухість загальної звукової картини мова не йде. Особливий інтерес представляють високі частоти, АЧХ яких дуже відрізняється від показників ряду китайських моніторних навушників. Перш за все, мова йде про відчутно упокорення сібілянтной області, що стане справжньою знахідкою для шанувальників делікатного викладу. На завершення важливо згадати простору стерео картину, яка також радує чітким поділом окремих планів і інструментів.

Характеристики

Відгуки AKG K371 New

90% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено