Каталог товарів
Код 8098
 • Мікрофонна радіосистема AKG Perception Wireless 45 Sports Set BD A

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG Perception Wireless 45 Sports Set BD A (530-560) відноситься до серії бездротових мікрофонних систем, що мають прекрасне співвідношення ціни і якості. Бездротова вокальна система AKG Perception Wireless 45 Vocal Set BD-A представлена ​​в категорії среднебюджетного класу, яка прийшла на заміну популярній серії WMS 40 PRO. Унікальність вокальної системи AKG 45 Sports Set BD-A (530-560) в тому, що радіосистема працює за новою, диверситивною технологією.

Дана модель здатна підтримувати до 8-ми радіоканалів в одному діапазоні. Слід зазначити, що радіосистема досить невибаглива до живлення, так, на одній батарейці, «АА» типу вона здатна працювати аж до восьми (8) годин. Серед всіляких вокальних радіосистем теперішнього часу, модель 45 Sports Set BD-A користується безумовною популярністю, так як відповідає всім сучасним вимогам до передачі і звучання вокалу або ведучого. Компанія AKG є знаменитим австрійським виробником аудіотехніки. Вона особливо відома завдяки якісним мікрофонам і навушникам найвищої якості.

Основні особливості радіосистеми 45 Sports Set BD A:

 • Сучасний дизайн і елегантний зовнішній вигляд радіосистеми розроблений інженерами компанії AKG (Австрія);
 • Електроніка системи може працювати з 8 каналами в одному діапазоні, з кроком в 30 мГц;
 • Комплект поставки включає в себе портативний поясний передавач (PT45 - Pocket transmitter), приймач (SR45) з функціональними органами управління і мікрофон з наголов’єм C544L;
 • Передавач PT45 (Pocket transmitter) може працювати в автономному режимі до 8-ми годин від елементів живлення;
 • Радіосистема сумісна з усіма вокальними мікрофонами серії AKG MicroMics;
 • Поясний передавач PT45 (Pocket transmitter) представлений в категорії найбільш компактних передавачів в своєму класі;
 • Візуальний індикатор стану елемента живлення;
 • Стійкий прийом сигналу на відстані до 100 метрів в межах прямої видимості;
 • Міцна конструкція передавача і приймача гарантує тривалий час експлуатації радіосистеми навіть в самих екстремальних умовах.
Характеристики

Відгуки AKG Perception Wireless 45 Sports Set BD A

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено