Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10333
  • Мікрофонна радіосистема AKG Perception Wireless 45 Vocal Set BD C1

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG Perception Wireless - дивно легка в використанні і з чудовим звучанням вокальна радіосистема. Вона включає в себе НТ45 ручної передавач, який характеризується динамічним мікрофоном з кардіоїдною діаграмою спрямованості і SR45 приймач з професійними XLR і 1/4 "виходами.

AKG SR45 - аналоговий високопродуктивний бездротової приймач з просторовим рознесенням забезпечує максимальну простоту використання з різноманітною предустановкой до 8 каналів. Він ідеальний для інструментальних і вокальних виконавців в невеликих клубах, конференц-залах і т.д. Крім того приймач має світлодіодні індикатори обмеження сигналу і радіочастотного сигналу для більш легкого моніторингу статусу системи. Вихід кращого аудіосигналу здійснюється за допомогою професійних XLR і 1/4 "роз'ємів. А для використання приймача по всьому світу передбачений універсальний блок живлення з різних режимах.

AKG НТ45 - аналоговий бездротовий ручний передавач, який характеризується динамічним мікрофоном для вимогливого вокального виконання. Кардіоїдна діаграма спрямованості гарантує максимальне посилення без зворотного зв'язку і дозволяє голосу прорватися через будь-який мікс. Сталева решітка захищає капсулу від всіх непередбачених ситуацій на сцені. Мікрофон має регулятор посилення (gain) для ідеального регулювання вхідних гучності і безшумний перемикач on / off / mute. Індикатор статусу батарейки дасть Вам знати перш, ніж розрядитися батарейка, що дозволяє мати повний контроль над часом виконання.

 

Характеристики

Відгуки AKG Perception Wireless 45 Vocal Set BD C1

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено