Каталог товарів
Код 11012
  • Мікрофонна радіосистема AKG WMS420 Presenter Set Band B1

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

AKG WMS420 Presenter Set Band B1 - радіо система з приймачем SR420, портативним передавачем PT420 і петличним мікрофоном C417L.

PT420 - аналоговий поясний бездротовий передавач в невеликому, але міцному корпусі. Він призначений для вуличного використання, на невеликих сценах і в конференц-залах. PT420 оснащений контролем посилення для ідеально регулювання гучності та безшумного on/off/mute перемикачем. Світлодіодний індикатор стану батареї, коли батарея розряджена, загоряється червонм, що зручно контролювати час вашого виступу.

C417 L - професійний петличний мікрофон з всенаправленної діаграмою спрямованості. Завдяки широкосмугового відтворення звуку цей мікрофон ідеально підходить для всіх типів трансляції і театральних додатків. Звук надзвичайно відкритий і природний, а так як мікрофон дуже маленький, його можна непомітно прикріпити до куртки, затиск включений в комплект.

Характеристики

Відгуки AKG WMS420 Presenter Set Band B1

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено