Каталог товарів
Код 13798
  • Мікрофонна радіосистема AKG WMS420 Vocal Set Band A

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

AKG WMS420 Vocal Set Band A - радіо система з ручним передавачем, капсуль D5. AKG WMS420 Vocal Set Band A — професійна бездротова вокальна система з пилот-тон передачею для запобігання небажаного шуму. Система складається з передавача HT420 з динамічним капсулем D5 для добре збалансованого, потужного звуку і приймача SR420 з просторового розсіювання, мікрофоном і line  виходами. Діапазон несучої частоти: 530.025 - 559,00 МГц.

Приймач AKG SR420 аналоговий високопродуктивний з просторовим рознесенням бездротової приймач, який максимально простий у використанні. Він ідеально підходить для вокального та інструментального застосування в маленьких клубах і конференц залах. Для легкого моніторингу приймач обладнаний світлодіодним індикатором РЧ сигналу і піку. А також в ньому є професійні XLR і 1/4 "джек роз'єми. Щоб Ви могли використовувати його по всьому світу, він поставляється з універсальним блоком живлення з режимом перемикання. Дві антени розміщені на задній панелі і є знімними.

Передавач AKG HT420 - ручний аналоговий бездротової передавач з динамічним мікрофонним капсулем для вимогливого вокального виконання. Кардіоїдна діаграма спрямованості гарантує максимальне посилення без зворотного зв'язку і дозволяє голосу бути почутим в будь-якому міксі. Сталева сітка надійно захищає капсуль, а регулятор гейн ідеально налаштовує гучність. Плюс мікрофон обладнаний безшумним on/off/mute перемикачем і світлодіодним індикатором заряду батареї, що дозволяє контролювати час свого виконання.

Характеристики:

  • Тип: бездротова радіо система з ручним мікрофоном
  • Застосування: вокал
  • Перетворення сигналу: динамічне
  • Кількість передавачів: 1
  • Кількість каналів: 8
  • Спрямованість мікрофона: кардіоїда

Комплект: 1 х приймач SR420 1 х мікрофон HT420 1 х адаптер для стійки 2 х антени для приймача 1 х АС адаптер 1 х AA батарея

Характеристики

Відгуки AKG WMS420 Vocal Set Band A

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено