Каталог товарів
Код 14399
  • Навушники Asus ROG Strix Go Core ML 3.5mm White (90YH0381-B1UA00)

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

Ігрова гарнітура Asus ROG Strix Go Core ML 3.5mm.

Легкість по життю

ROG Strix Go Core ML 3.5mm - це ігрова гарнітура зі стандартним 3,5-міліметровим роз'ємом, що дозволяє без проблем підключати її практично до будь-якої ігровій платформі, включаючи ПК, Mac, консолі (PlayStation 5, Xbox Series X / S, Nintendo Switch ) і мобільні гаджети.

Володіючи ексклюзивними динаміками Asus Essence з герметичними акустичними камерами, вона видає насичений звук з глибоким басом. Мала вага і ергономічна форма гарнітури гарантують комфорт під час тривалих ігрових сесій. Для зручності перенесення її чашки можуть компактно складатися.

Звук формату Hi-Res Audio

Герметичні акустичні камери і динаміки Asus Essence.

Своїм насиченим, чистим звучанням з глибокими басами гарнітура зобов'язана ексклюзивним 40-міліметровим динамікам Essence з герметичними акустичними камерами.

Високоякісний мікрофон

У гарнітури ROG Strix Go Core ML 3.5mm є знімний односпрямований мікрофон, сертифікований розробниками Discord і TeamSpeak. Оптимізований під голосове спілкування, він забезпечує відмінний зв'язок з членами ігрової команди.

Зручне управління

На одній з чашок гарнітури знаходяться кнопки, що дозволяють управляти її параметрами. З їх допомогою можна змінювати рівень гучності, активувати і деактивувати мікрофон, не відволікаючись від запущеної гри.

Для будь-якої ігрової платформи

Інтерфейс гарнітури ROG Strix Go Core ML 3.5mm представлений стандартним 3,5-міліметровим роз'ємом, що дозволяє без проблем підключати її практично до будь-якої ігровій платформі, включаючи ПК, Mac, консолі (PlayStation 5, Xbox Series X / S, Nintendo Switch) і мобільні гаджети.

 

Характеристики

Відгуки Asus ROG Strix Go Core ML 3.5mm White (90YH0381-B1UA00)

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено