Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10195
Особливості
  • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

  • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

  • Надійна конструкція корпусу та чаш, що однозначно подовжить термін служби виробу. Навушникі готові до інтенсивної експлуатації

  • Навушники комплектуються балансним кабелем, що розширює їх можливості використання з hi-res пристроями для якісного звуковідтворення

Опис

Повнорозмірні закриті динамічні навушники Audio-Technica ATH-MSR7BBK, в яких реалізовано можливість балансного підключення. Аудіочастина навушників та ж, що й у просунутої SE-версії Audio-Technica ATH-MSR7. А ось збільшення «Balanced» означає, що між чашками прокинуті додаткові дроти і виведені на пару дорослих роз'ємів A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial).

Далі власник Audio-Technica ATH-MSR7B вже сам вирішує, який із двох комплектних кабелів пустити в справу: несиметричний 3-піновий з «мініджеком» на кінці, або кабель, в якому задіяні 5 провідників та штекер 4,4 мм – відносно новий стандарт , що використовується у висококласних плеєрах із розділеними каналами.

Серцем звуку є 45-міліметровий випромінювач True Motion – фірмовий драйвер "Аудіо-Техніки". Особливим його робить мембрана нанометрової товщини, одна з тих, які не розібравшись, називають «алмазними». Споживач жваво уявляє собі щось із дуже дорогого матеріалу, хіба що намагається з'ясувати масу дорогоцінної мембрани в каратах. Насправді йдеться про технологію високотемпературного напилення DLC (Diamond-Like Carbon) і ніхто не клеїть великі та малі камінці Diamond на діафрагму.

Дорогоцінні якості мембрани Audio-Technica ATH-MSR7B – невагомість, здатність зберігати жорсткість по всьому шляху свого руху, високі швидкісні характеристики.

Потужним потоком повітря, що видавлюється поршнем-діафрагмою, треба ще правильно розпорядитися. У чашках Audio-Technica ATH-MSR7B з цією метою працює технологія багатошарового демпфування, що дозволяє контролювати потік. Пройшовши через демпфуючі кордони та потрійну систему вентиляції, сили повітряного потоку вичерпуються. Та й алюмінієві чашки ATH-MSR7B не залишають жодного шансу внутрішнім резонансам.

Щодо пасивної звукоізоляції також все чудово. На останньому рубежі оборону тримають просто шикарні амбушюри, наповнені піною з ефектом пам'яті.

У чіткому виконанні ATH-MSR7B розумієш, у яких пропорціях бас має бути тугим і щільним, ступінь відмінної, але не надмірної деталізації, зв'язок повітряності з шириною та глибиною віртуальної сцени.

Приклад Audio-Technica ATH-MSR7B показує, що навушники на кожен день можуть бути дуже хороші, і отримати гідні оцінки за природність і чистоту звучання.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATH-MSR7BBK

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено