Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 10342
 • Мікрофонна радіосистема Audio-Technica ATW2120B

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Audio-Technica ATW2120b – 10-тиканальна бездротова радіосистема, в набір входить приймач Audio-Technica ATW2120b та ручний динамічний кардіоїдний мікрофон-передавач Audio-Technica ATW2120b. Радіосистема призначена для живих виступів та стаціонарної установки. Вона надає всі переваги високоякісного професійного обладнання за доступною ціною. 10-ти канальна радіосистема Audio-Technica ATW2120b має 2 смуги частот і антенне живлення, що перемикається. Функція автоматичного сканування частот дозволяє знайти та встановити найкращу доступну частоту передачі шляхом натискання однієї кнопки. Усі 10 каналів системи можуть працювати одночасно без проблем узгодження та вибірки.

Напруга 12 вольт на входах антени дозволяє керувати антеним бустером або іншими активними компонентами. Ця прогресивна серія робить установку, автоматичне сканування частот та інші операції надзвичайно простими та зручними для користувача. Автоматичне сканування є стандартною операцією для радіосистем Audio-Technica серії 2000B. За допомогою такого сканування система знаходить і встановлює найкращий доступний канал одним натисканням кнопки.

Для тих користувачів, хто застосовує кілька систем одночасно, радіосистема Audio-Technica ATW2120b пропонує ще одну корисну якість: можливість одночасного використання 10 каналів без накладання частотних груп та інших подібних технічних проблем. Диверситивна система сама вибере найкращий сигнал із двох секцій передавача, таким чином, виключаючи «випадання» сигналу. Спеціально розроблена система Tone Lock відсікає накладення можливих сторонніх сигналів.

Приймач Audio-Technica ATW2120b відрізняється міцною та надійною металевою конструкцією. Приймач має сенсорні кнопки управління, а також зручний, чіткий та розбірливий дисплей з індикаторами «RF» та «AF». Спеціальний перемикач розриває заземлювальні петлі між звуковою системою і приймачем, таким чином ліквідуючи фон. Ручний мікрофон/передавач Audio-Technica ATW-T220a обладнаний високоякісним капсулем PRO41, що має мінімальний зворотний зв'язок.

Характеристики:

 • робочі частоти: смуга D (656.125 - 678.5 МГц), смуга I (487.125 - 506.5 МГц)
 • кількість каналів: 10
 • режим модуляції: частотна модуляція
 • максимальне відхилення: ±40 кГц
 • динамічний діапазон: >110 dB (A-weighted)
 • коефіцієнт нелінійних спотворень: <1% (при 1 кГц, ±20 кГц відхиленні)
 • радіус дії: 100 м (без перешкод та перешкод)
 • діапазон робочих температур: 5 ° - 45 ° C
 • частотний діапазон: 100 - 15000 Гц
Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATW2120B

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено