Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 11473
 • Навушники Beyerdynamic Lagoon ANC Explorer

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
 • Зручні та легкі
  Звук налаштовується
  Фірмовий застосунок
  Активне шумопоглинання
 •  
   
Особливості
 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Ви маєте можливість настроїти звук під свої вподобання

 • Фірмовий застосунок для більшого комфорту та максимального розкриття можливостей навушників

 • Активне шумопоглинання відсікає сторонні шуми, залишаючи Вас наодинці з музикою

Опис

Beyerdynamic Lagoon ANC Explorer відкриває новий світ, в якому ідеально поєднуються звук та технічний інтелект. Просто відкиньтесь на спинку крісла і насолоджуйтесь тишею і спокоєм, або пориньте в музику, інтригу фільму або аудіокниги. Унікальність системи активного шумоподавлення ANC полягає в тому, що навіть коли вона вимкнена, музика все одно звучатиме чудово.

Система активного шумоподавлення

Хто не мріє хоча б на якийсь час сховатися від навколишнього шуму? Щоб відпочити під звуки улюбленої музики або повністю зосередитись на чомусь важливому. Саме це пропонує цифрова система активного шумоподавлення на базі гібридної технології, дозволяючи за допомогою двоступінчастого регулятора відсікати навколишній шум у навушниках - без шкоди для якості звуку.

Увага до дітей

Особливості нашого слуху зазнають змін протягом життя. Це як мозаїка, в якій одні фрагменти звукової картини з часом губляться, інші тьмяніють. Унікальна система персоналізації звуку MOSAYC на базі технології Mimi Defined™ компенсує ці втрати, забезпечуючи підстроювання звучання відповідно до особливостей вашого слуху.

Відмінне звучання із системою шумоподавлення ANC

Завдяки використанню Qualcomm® aptX™, aptX™ Low Latency, AAC та інших найновіших аудіокодеків, модель LAGOON ANC забезпечує максимально ефективну передачу сигналу через Bluetooth®. Ви можете розраховувати на високу якість звуку за допомогою будь-якого пристрою під керуванням Android або iOS. Навіть за відключеної системи ANC навушники LAGOON ANC будуть звучати чудово.

Поліпшення розбірливості мови

Для максимальної розбірливості мови система LAGOON ANC використовує технологію Qualcomm cvc. Доступні вбудовані голосові підказки німецькою та англійською мовами. Також ніщо не заважає вам зателефонувати додому, де б ви не знаходилися зараз.

До 45 годин роботи без підзарядки

На додаток, навушники можуть безперервно працювати 45 годин без використання системи ANC і 24,5 години з використанням ANC.

Система підсвічування

Всередині кожної чаші вбудовано підсвічування, яке використовується для індикації стану навушників. Зніміть їх на секунду, щоб за кольором світіння визначити поточний стан акумулятора, статус Bluetooth®-з'єднання або просто розрізнити лівий і правий канали. Ваші навушники не завдадуть занепокоєння своїм світиться або миготливим індикаторам.

Зручність зберігання

Для зручності транспортування навушники LAGOON ANC можна складати повертаючи амбушюри всередину оголов'я. Покладіть складені навушники у зручний жорсткий футляр, який до них додається, де вони будуть надійно захищені.

Ваш персональний помічник

Сенсорна панель на правій чаші дозволяє керувати системою легким торканням пальця. Натисніть центральну частину сенсорної панелі Lagoon ANC на пару секунд, щоб активувати віртуальний помічник (наприклад, Siri® або Google Assistant™) на своєму смартфоні або планшеті.

Високий рівень комфорту

Зручна конструкція LAGOON ANC робить навушники приємними у використанні. М'які подушки з високоякісного пінного наповнювача з ефектом пам'яті та покриттям зі штучної шкіри повторюють анатомію вуха, роблячи пристрій надзвичайно комфортним при носінні. Вони створюють дуже ефективне ущільнення, знижуючи рівень навколишнього шуму навіть за відключеної системи ANC. Завдяки оголовлю з високоякісної пружинної сталі навушники комфортно сидять на голові – не надто туго, але надійно.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Lagoon ANC Explorer

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено