Каталог товарів
Код 17142

Опис Бездротові навушники Noble Audio FoKus H-ANC Purple

Noble Audio FoKus H-ANC були розроблені у співпраці з Knowles Corporation, що викликано успіхом моделі Noble Audio FoKus Pro, яка були удостоєна багатьох нагород. Knowles є одним з провідних виробників драйверів зі збалансованим якорем (арматурного типу), а також мікрофонів. Тому було зроблено вибір саме на користь Knowles – все для створення чудового TWS-звучання, кращого активного шумоподавлення та належної якості зв'язку.

Для досягнення високої якості звуку модель FoKus H-ANC оснащено гібридною конфігурацією драйверів: 10-міліметровим динаміком з титановою мембраною та найновішим збалансованим арматурним драйвером RAN by Knowles – все це для громоподібних басів та кришталево чистих високих частот. Noble Audio FoKus H-ANC використовує аж 6 мікрофонів MEMS Knowles (по три з кожної сторони) для чудової якості зв'язку та ефективної системи шумозаглушення.

Noble Audio FoKus H-ANC має відмінну автономність: до 12 годин відтворення в умовах вимкненого активного шумозаглушення і до 8,5 годин, – коли шумодав увімкнено, тоді як зарядний кейс забезпечить ще близько 3 повних робочих сеансів. Примітно, що система активного шумоподавлення може працювати у трьох режимах: Ambient Mode, Wind Reduction Mode та Full ANC, а фірмова програма Noble FoKus (де і обирається режим ANC) відкриває доступ ще й до 10-смугового еквалайзера та функції налаштування звуку відповідно до особливостей Вашого слуху по всій ширині АЧХ.

Варто відзначити, що навушники Noble Audio FoKus H-ANC використовують версію Bluetooth 5.2, що включає підтримку профілів HSP, HFP, A2DP, AVRCP для надійного бездротового з'єднання, а також кодеків AAC і SBC, які є найбільш популярними у наші дні. Окрім того, завдяки рейтингу вологозахисту IPX5 девайс можна безпечно використовувати під дощем або під час активного тренування.

Характеристики Бездротові навушники Noble Audio FoKus H-ANC Purple

Відгуки Бездротові навушники Noble Audio FoKus H-ANC Purple

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено