Каталог товарів
Код 15403

Shanling UA3 – збалансований мобільний ЦАП/підсилювач, який здивує поєднанням приємного мелодійного звуку та виразного дизайну в контексті демократичної вартості. Примітно, що перед нами один з перших представників портативного Hi-Fi, який оснащено ЦАПом від Asahi Kasei (AK 4493EQ). Дані чіпи були відсутні на ринку тривалий час у зв'язку з відомими усім подіями.

Shanling UA3 – музична “запальничка” із заокругленими бічними гранями. Виготовлений пристрій переважно із алюмінію – матового, тактильно приємного. Є і пластикова вставка, вона оточує порт USB type-C. Щодо інших комунікацій, то тут без особливих сюрпризів: на верхній грані корпуса розміщені два роз’єми для навушників – 4.4-мм балансний та стандартний 3.5 мм. Набір елементів керування аудіо (в свою чергу) представлений трьома фізичними клавішами, які порадують користувача правильними габаритами та чітким кліком. Примітно, що виконувані клавішами операції можна переінакшити у фірмовій безкоштовній програмі Eddict Player (лише для Android), яка пропонує користувачеві ще багато цікавого іншого. Важливо згадати і про комплектний плетений type-C кабель, який отримав мідні провідники високого ступеню очистки, спеціальне покриття проти наведень, а також металеві гільзи конекторів.

Як вже було сказано вище, основою перетворювального тракту Shanling UA3 виступив новий мобільний ЦАП виробництва Asahi Kasei з маркуванням AK 4493EQ. Цей чіп підтримує декодування PCM-файлів з максимальним бітрейтом 32/768 та DSD з частотою ≤512. Присутні і тактові генератори, які ефективно допомагають ЦАПу протистояти джиттеру. Не підвів девайс і своєю підсилювальною складовою: всередині компактного корпусу працюють два ОУ Ricore RT 6863, які забезпечують сумарну вихідну потужність на рівні 211 мВт/32 Ом для балансного підключення і 125 мВт – для Single Ended (3.5 мм). Що ж стосується безпосередньо звукових характеристик UA3, то тут спостерігається класична Шанлінівська картина. Передусім мова йде про живу, насичену, музично орієнтовану подачу, якій, однак, не бракує деталей, динаміки та масштабу. Більш того, не обійшлося і без нормальної швидкості промальовки звукових образів, а також натуралістичної передачі тембрів вокалу та музичних інструментів, – особливо тих, які звучать у великій, малій та першій октавах.

Характеристики

Відгуки ЦАП та підсилювач Shanling UA3 Black

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено