Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 5273
 • Навушники Meze 99 Classics Silver/Walnut

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Натуральне дерево
  Змінний кабель
  Зручні та легкі
  Саундмаг рекомендує
 •  
   
 • Можна послухати наживо в Києві та Івано-Франківську
Особливості
 • Чаши із натурального дерева мають вдмінні акустичні властивості, що позитивно впливає на звук та підсилює естетичну складову

 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

Повнорозмірні навушники динамічного типу Meze 99 Classics Silver Walnut. Саме дерев'яна серія "Классікс" зробила невелику румунську компанію Meze Audio повноправним гравцем на ринку високоякісних навушників для аудіофілів. Не існує організації, що видає членські квитки до Hi-Fi-клубу, а самі покупці голосують банкнотами зі свого гаманця за продукт, який доводиться їм до смаку. Модель Meze 99 Classics Silver Walnut чудово розкуповується. І в цьому жодного секрету немає. Точніше, якщо роздрукувати на папері і зібрати докупи всі «секрети» умільців з Meze Audio, то вийде важкий том із двох основних елементів «Як організувати Research & Development» (по-нашому НДДКР) і «Як налагодити виробництво». В останній частині важливе місце займе розділ про вибір та заготівлю деревини для чашок навушників, її довготривалому сушінню, що передує процесу обробки на високоточних верстатах. Чашку Meze 99 Classics виточують із деревини горіха. Цей матеріал показав себе як стійкий борець із внутрішніми резонансами. Після фрезера з ЧПУ заготівля чашки потрапляє до рук дерев'яних справ майстра, який, керуючись показаннями вбудованого окоміра, доводить поверхню до ідеалу. Як зрозуміти, що його досягнуть? Критерій ідеальності - стійке враження, що корпусу навушника не торкалася рука людини, а він завжди був такий. Чи могли ж селекціонери вивести особливу породу горіхового дерева – Walnut Headphones (Горіх хіадфонний)? Стовбур і гілки цих дерев'янистих рослин швидко вимахують у довжину, додають у товщині, але до строго певного значення, та ще й набувають форми двопорожнинного гіперболоїду. Верхня половинка фігури обертання – одна чаша, нижня – інша. Постачальнику з Meze Audio залишається лише доставити дерево, що складається із заготовок, яка ще й містить порожнину під 40-міліметровий драйвер. Можливо, колись біотехнологи і запатентують навушниковий горіх. Однак на сьогоднішній день досконалість форми та абсолютна симетрія чаш Meze 99 Classics досягається багатьма годинами наполегливої ​​праці. Коли після полірування і покриття матовим лаком поверхня чаші заграє текстурою горіха, що появилася, тоді-то і народжується враження, що над виробом попрацювала сама мати природа. Бачите, динамік ще не підключений, навушники вже грають. На такий ефект творці з Meze Audio і розраховували: досягти респектабельного зовнішнього вигляду, притаманного штучних дорогих аксесуарів. Чаші Meze 99 Classics Silver Walnut поєднує пружне дводугове оголов'я. До дуг кріпляться чотирилапі "павуки", а вже до них - широкий ремінь, завдяки якому вага навушників ефективно розподіляється і не витає на голову. Логотип Meze Audio на «павуках» сприймається як фамільний вензель і одночасно як тавро майстра, що підтверджує високу якість товару.

Навушники Meze 99 Classics дозволяють досягти стану нірвани без будь-яких допінгів. Інженери не просто прикручують випромінювач до чашки на 4 гвинтики, драйвер ретельно налаштовується. Тип налаштування навушників – націленість на релакс, тобто на обволікаючу та проникливу звучання. Не важко здогадатися, що Meze 99 Classics Silver Walnut модель із гладко вистеленої емоційної серединки. Це не означає, що НЧ та ВЧ не приділено уваги. У жанрах з акцентованим басом навушники показують чудове опрацювання низів. Підбираючись на верх, навушники зберігають контроль. Звучання басів та високих частот підпорядковане єдиним тональним правилам усім ділянках діапазону. На всьому його протязі – від позначки 15 Гц до позначки 25 кГц – немає окремих ділянок, а є поєднання з нижнього до верхнього фронту. Якби Meze 99 Classics коштували стільки, настільки виглядають, ціну довелося б множити як мінімум на два. А так ціна моделі цілком божа, а звучання – божественне. Це істинно музичні навушники, у яких захочеться переслухати всю фонотеку та насититися новими емоціями.

Якби це було віком раніше, в кейс до навушників клали б курильну трубку з того ж дерева і маленьку фляжку з благородним напоєм 5-річної витримки. Сьогодні в наборі для релаксації достатньо самих навушників Meze 99 Classics Silver Walnut та двох кабелів до них – 1,2 м гарнітурного з пультом та мікрофоном та довгого (3 м) кабелю.

Характеристики

Відгуки Meze 99 Classics Silver/Walnut

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено